Microsoft дозволить використовувати Office 365 на усіх доступних пристроях

Čytaty latynkoju
Microsoft дозволить використовувати Office 365 на усіх доступних пристроях

Зараз індвідуальні користувачі можуть активувати додатки Office на одному ПК / Mac та одному планшеті. Користувачі «Домашнього» тарифу MIcrosoft можуть використати 10 установок для 5 осіб.

Що запропонують у Microsoft

На зміну цим обмеженням приходить ліміт логінів. Тепер користувачі тарифу можуть створити до 5 логінів одночасно. А от завантажити та користуватись програмами можна буде на будь-якій кількості пристроїв.

Також корпорація планує покращити умови «Домашнього» тарифу, не змінюючи його вартості. Тепер до тарифу входять 6 користувачів. На додачу кожен з користувачів програмами Word, Excel і PowerPoint отримує 1 ТБ простору в хмарному сховищі OneDrive. Для кожного з передплатників тарифу відсутні обмеження по кількості встановлених копій.

В Україні річна підписка на Office 356 «Домашній» коштує 2599 грн / рік, а «Персональний» — 1899 грн / рік. Станом на липень 2018 року, компанія налічувала 31,4 млн користувачів, що сплачують за підписку.

Нагадаємо, раніше ми повыдомляли, що Microsoft запускаєMicrosoft запускає сервіс розшифровки текстів сервіс розшифровки текстів.