fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Microsoft запускає сервіс розшифровки текстів

Microsoft zapuskaje servis rozšyfrovky tekstiv
Підписники Office 365, які потенційно можуть скористатися хмарним сервісом OneDrive for Business, до кінця 2018 року отримають можливість завантажувати аудіо- та відеофайли для розшифрування їх у текст. Про це повідомили у блозі корпорації
Pidpysnyky Office 365, jaki potencijno možuť skorystatysja hmarnym servisom OneDrive for Business, do kincja 2018 roku otrymajuť možlyvisť zavantažuvaty audio- ta videofajly dlja rozšyfruvannja їh u tekst. Pro ce povidomyly u blozi korporaciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Функція, заснована на машинному навчанні, буде розшифровувати мовлення у текст і прив’язувати репліки до таймкоду. Про точну дата запуску нової функції поки не повідомляють, як і кількість підтримуваних мов. Яка користь очікується від нової функції . Це, а також удосконалена система розпізнавання об’єктів і тексту на фото, має поліпшити пошук за матеріалами. Наприклад, як вказує компанія, можна буде відшукати серед відсканованих чеків той, який вам видали при покупці — завдяки можливостям штучного інтелекту. Він також буде відповідати за нову панель на стартовому екрані OneDrive, куди будуть виводити релевантні, на думку сервісу, файли для роботи. Серед інших нововведень, оголошених Microsoft, є статистика використання файлу, нові опції поширення файлів, а також покращений захист від шкідливих програм. Відзначимо, що раніше  Microsoft випустила додаток Your Phone, яке дублює контент з Android на ПК. Також Microsoft запускає blockchain та смарт-контракти для авторських прав. EY та Microsoft розробили рішення для обслуговування будь-якої галузі, де інтелектуальна власність або активи отримали ліцензію для стороннього використання. Йдеться також про сфери, в яких відбувається сплата роялті на основі відповідних угод. Як саме це працюватиме, можна дізнатися за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Функція, заснована на машинному навчанні, буде розшифровувати мовлення у текст і прив’язувати репліки до таймкоду. Про точну дата запуску нової функції поки не повідомляють, як і кількість підтримуваних мов.

Яка користь очікується від нової функції 

Це, а також удосконалена система розпізнавання об’єктів і тексту на фото, має поліпшити пошук за матеріалами. Наприклад, як вказує компанія, можна буде відшукати серед відсканованих чеків той, який вам видали при покупці — завдяки можливостям штучного інтелекту. Він також буде відповідати за нову панель на стартовому екрані OneDrive, куди будуть виводити релевантні, на думку сервісу, файли для роботи.

Серед інших нововведень, оголошених Microsoft, є статистика використання файлу, нові опції поширення файлів, а також покращений захист від шкідливих програм. Відзначимо, що раніше  Microsoft випустила додаток Your Phone, яке дублює контент з Android на ПК.

Також Microsoft запускає blockchain та смарт-контракти для авторських прав. EY та Microsoft розробили рішення для обслуговування будь-якої галузі, де інтелектуальна власність або активи отримали ліцензію для стороннього використання. Йдеться також про сфери, в яких відбувається сплата роялті на основі відповідних угод. Як саме це працюватиме, можна дізнатися за посиланнямMicrosoft запускає сервіс розшифровки текстів 1Microsoft запускає blockchain та смарт-контракти для авторських прав.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: