У Instagram можна буде шукати однокурсників

Čytaty latynkoju
У Instagram можна буде шукати однокурсників

Instagram тестує нову функцію для групування користувачів за коледжами та університетами, які вони закінчили. Таким чином додаток стане більше схожим на Facebook, зазначають у компанії.

Що запропонує Instagram

Користувачам Instagram пропонується приєднатися до спільноти за місцем навчання, щоб «спілкуватися з іншими студентами». Якщо користувач обере університет і випускний рік із запропонованих варіантів — він зможе переглянути весь список студентів, що уже долучилися до спільноти. У каналі спільноти можна надсилати приватні повідомлення іншим учасникам групи і дивитися їх Stories.

Наразі функція перебуває на стадії тестування. Нагадуємо, що ми писали, як використатиЯк використати опитування в Instagram Stories для мікробізнесу опитування в Stories для мікробізнесу. Загалом віджет для запитань в соцмережі та в Stories — найкоротший спосіб залучити до діалогу аудиторію так званих «міленіалів» та «покоління Z». Крім того, не варто забувати, що такі опитування неанонімні — а отже, ви одразу будете бачити, хто який фідбек вам надає. Є низка сценаріїв, за якими можна рухатися, використовуючи запитання до вашої аудиторії підписників у цій соціальній мережі.