В Україні запустили реєстр отримувачів субсидій

Čytaty latynkoju
В Україні запустили реєстр отримувачів субсидій

Новий сайт не презентували, але він уже працює. До цього його тестували кілька місяців. На часі дізнатися, як працює новий онлайн-сервіс для отримувачів субсидій. 

Що відомо про новий сайт

Тепер можна зайти на новоспечений сайт і знайти всю інформацію за адресою: subsidii.ioc.gov.ua. Міністр соцполітики Андрій Рева наголосив, що розробники приховали всі персональні дані, але користувач може подивитися, чи є в людини субсидія і який її розмір.

Для пошуку достатньо ввести у пошуковому рядку область, населений пункт, вулицю, на якій проживаєте, номер будинку та квартири.

Користувачем реєстру є Міністерство соціальної політики та уповноважені органи. Громадяни, які отримують субсидії, не мають доступу до цього сайту.

Нагадаємо, що в Україні з 1 січня 2018-го набув чинності перший етап монетизації субсидій. Відповідну постанову український уряд ухвалив на початку листопада 2017 року. Постанова пропонує новий механізм виділення коштів субвенції з держбюджету міським бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату енергоносіїв та житлово-комунальних послуг.

Додамо, що, як і минулого опалювального сезону, субсидія призначається, якщо витрати сім’ї на комунальні платежі перевищують 15% сукупного доходу усіх, хто прописаний у квартирі. Інші тонкощі щодо нарахування субсидій українцям ви можете почитатиЯк, коли і хто отримає субсидії в українських містах у нашому матеріалі, який ми готували напередодні.