«Радіо Аристократи» запускає Школу радіоведучих

Čytaty latynkoju
«Радіо Аристократи» запускає Школу радіоведучих

Більшість лекцій і практикумів пройдуть у Студії «Радіо Аристократи» на Дмитрівській, 80 у Києві. Участь безкоштовна. Школа радіоведучих від Радіо Аристократи — це нові знання та навички, які можуть стати безцінними у майбутній кар’єрі, кажуть автори ініціативи.

Як спробувати свої сили 

До 31 серпня організатори школи набирають групу, 15 та 16 вересня 2018 року проводять майстер-класи, а 1-го жовтня презентують власні радіопроекти у прямому ефірі #РанковеШоу! Ідею авторського подкасту можна надіслати на електронну пошту [email protected] Форма подачі при цьому є довільною.

В програмі: майстер-клас від одного з найдосвідченіших радіоведучих Олексія Когана, урок з роботи над голосом від Данила Хомутовського, інтенсиви зі сторітелінгу та продакшена від Ярослава Лодигіна та Валерії Чачибая, прямий ефір усієї групи під час Ранкового Шоу на Радіо Аристократи.

Радіо Аристократи запускає Школу радіоведучих

Розклад занять:

  • 15 вересня 12:00 — 15:00 — Валерія Чачибая. Production
  • 15 вересня 15:00 — 18:00 — Олексій Коган. Inspiration
  • 16 вересня 12:00 — 15:00 — Ярослав Лодигін. Storytelling
  • 16 вересня 15:00 — 18:00 — Данило Хомутовський. Voice

Нагадаємо, що «Радіо Аристократи» з’явилосьЛовити онлайн-хвилю: 9 українських радіостанцій, яких немає в FM 4 роки тому з гаслом «Всі розумниці країни». Радіо за весь час випустило 75 авторських шоу, 3500 подкастів та прийняло 1700 гостей студії. Про свою місію «Радіо Аристократи» розповідають так: «Розважаємо та освічуємо всіх розумників та розумниць цієї країни. Турбуємось про те, щоб їх ставало все більше і більше». А для цього в ефір виходять програми на тему культури, науки, музики та суспільства.