Під час Форуму Видавців у Львові проведуть незвичний літературний конкурс

Čytaty latynkoju
Під час Форуму Видавців у Львові проведуть незвичний літературний конкурс

Цього року вчетверте у межах благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання» відбудеться конкурс есе «Моя книжкова полиця». Про це інформують організатори Форуму Видавців. Вони закликають читачів віком від 60 років написати свою історію про особливу книгу чи навіть домашню бібліотеку та надіслати на адресу BookForum у Львові.

Як пройти конкурс та виграти поїздку на Форум

Обсяг есе має складати не більше трьох сторінок (до 3600 знаків). Ще однією умовою є форма тексту – він повинен бути набраний на комп’ютері або друкарській машинці. Текст слід надіслати до 3 вересня на електронну пошту [email protected] (у темі листа зазначити «Моя книжкова полиця») або листом на поштову адресу: а/с 6644, Львів, 79005 з поміткою на конверті «Моя книжкова полиця».

Обов’язково слід зазначити контактні дані учасника конкурсу: ім’я, прізвище, вік, номер мобільного/стаціонарного телефону.

Журі обере 5 переможців. На них чекатиме поїздка на 25 Book Forum. Окрім цього переможці отримають книжкові подарунки та запрошення на урочистий гала-концерт у Львівській філармонії, під час якого відбудеться офіційне нагородження.

Раніше ми розповідалиУкраїна у Франкфурті: Що представлять українські видавці на міжнародному книжковому ярмарку про те, як Україна буде представлена на Міжнародному книжковому ярмарку у Франкфурті.