Український стартап Cargofy потрапив до ТОП-1000 компаній США

Čytaty latynkoju
Український стартап Cargofy потрапив до ТОП-1000 компаній США

Видання Inc. опублікувало актуальну версію свого щорічного рейтингу «5000 найбільш швидкозростаючих компаній США». В цьому році до нього потрапив стартап Cargofy.

Що відомо про компанію

Cargofy заснував українець Стах Возняк у 2014 році (перша назва Tona). У 2017 році виручка компанії склала $ 2,7 млн. У США стартап переїхав в минулому році, щоб проходити акселерацію в Iowa Startup Accelerator.

Як заявив Возняк у коментарі AIN.UA, Айову вибрали усвідомлено, бо тут перетинаються дві великі транспортні магістралі, знаходиться найбільша стоянка вантажного транспорту в світі Iowa 80, невисока вартість ведення бізнесу і життя в порівнянні з Каліфорнією: «Круто відчувати, що компанія зростає і щось починає вийдуть на такому складному і конкурентному ринку, як Америка. Ми потрапили в Inc. 5000. Місяцем раніше нас вибрали як один з 5-и кращих стартапів в сфері Mobility для виступу на самому значущу подію в технічному світі Techcrunch Disrupt. Про що пару років тому я міг тільки мріяти, коли дивився серіал «Кремнієва Долина». Нас запрошують податися на програму імениті акселератори, такі як 500 Startups і Techstars. І зараз головне правильно скористатися цими можливостями».

Головний продукт Cargofy — персональний асистент для власників вантажного транспорту. Щодня через інтеграції з вантажовідправниками і брокерами компанія отримує близько 30 000 вантажів. Алгоритм автоматично розподіляє їх серед 7000 зареєстрованих перевізників. Перевізник взаємодіє з сервісом через мобільний додаток Cargofy Partner.

У Cargofy 4 офіси: в Калинівці та Києві (Україна), Гургаоне (Індія) і Сідар-Репідс (США). У команді 23 співробітника, не рахуючи зовнішніх контракторів, парт-тайм співробітників і аутсорсингового колл-центру в Філіппінах. Також до рейтингу увійшла аутсорсингова компанія CoreValue, яка має вісім офісів в Україні, а в рейтинг потрапила саме філія з Нью-Джерсі. Компанія розташувалася на 4738 місці, її дохід за 2017 рік склав $ 12,9 млн, а зростання – 65%. У лютому 2018-го частку в CoreValue купив український фонд AVentures Capital.

Раніше ми повідомлялиПровідний B2B-акселератор Європи проводить відбір українських стартапів про запуск програми для B2B-стартапів з України від європейського акселератора.