Названо 50 фіналістів премії для вчителів Global Teacher Prize

Čytaty latynkoju
Названо 50 фіналістів премії для вчителів Global Teacher Prize

Цього року переможець отримає 250 тис грн, 1 рік безкоштовного навчання від «Освіторії», поїде в березні 2019 року на Global Education & Skills Forum 2019 у Дубай, де познайомиться з найкращими вчителями світу та відомими людьми, що переймаються освітою.

Всього на участь в конкурсі подали 1206 заявок. З них 81% яких – з великих міст, а із сіл, селищ та містечок — 19%. Більшість номінованих жінки – 90%, тобто на одного учителя припадає дев’ять учительок.

Із списком 50 педагогів за версією Global Teacher Prize Ukraine можна ознайомитися на сайті«Освіторія Медіа».

Фото: nus.org.ua

Понад половина (59%) заявок надійшли від дітей, і лише 49% учасниць(ків) подались самостійно.

Фото: nus.org.ua

Найменше заявок подали вчителі фізики, географії, економіки та фізичної культури – всього-на-всього по 1%. Серед номінантів найбільше вчителів початкових класів – 18%, англійської мови – 16%, а також української мови та літератури і математики – по 13%.

Фото: nus.org.ua

Вже 31 серпня 2018-го стануть відомі імена ТОП-10 вчителів країни. Вони зберуться у вересні в асесмент-центрі у Львові. Тут на них чекатимуть нові знайомства, робота в командах, розваги та презентації, під час яких члени журі оберуть переможця.

Хто переміг в минулому році

Минулорічний переможець премії — Паул Пшенічка, вчитель фізики й астрономії з Чернівців, який увійшов до щорічного рейтингу «Топ-100 найвпливовіших українців» за версією журналу «Фокус» та чиїм ім’ям лабораторія Лінкольна назвала астероїд. Він успішно виступає на TEDxKyiv, а його учні легко вступають до технічних відділень університетів нашої країни та за кордоном, працюють у головних офісах корпорацій Microsoft і Samsung, у наукових центрах США, Німеччини, Швейцарії, Ізраїлю, Голландії, Норвегії та багатьох інших країн, викладають у Гарварді, Принстоні, університетах Берклі та Солт-Лейк-Сіті.

Про Global Teacher Prize Ukraine

Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія для вчителів — агентів освітянських змін. Її покликання — відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію в 2017 році заснувала ГС «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

До слова, BrainBasketBrainBasket отримав $150 тис на навчання вчителів інформатики отримав фінансування від Міжнародного фонду «Відродження» в обсязі $150 тис для продовження соціально-освітньої програми Technology Nation в 2018-2019 роки.