МХП та Agrohub розкажуть на відеокурсі, як створити та запустити стартап

Čytaty latynkoju
МХП та Agrohub розкажуть на відеокурсі, як створити та запустити стартап

Давати поради, ділитися лайфхаками і застерігати від помилок будуть українські та зарубіжні стартапи та експерти — організатори курсу постаралися зібрати найкращий пул практиків.

Після проходження курсу сформується чітке розуміння, на що звернути увагу на самому початку шляху, який план з обов’язкових завдань для себе скласти, чого робити не варто і з якими проблемами можна зіткнутися, коли запускаєш свій стартап.

Які можливості отримають учасники програми від Agrohub

Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП розповідає:

— За 8 місяців роботи зі стартапами в рамках програми MHP accelerator, організованої Radar Tech, Agrohub і МХП, ми розглянули понад 180 заявок від команд, побачили «внутрішню кухню» українських стартапів, їхні сильні сторони, ефективні дії та типові помилки на різних етапах розвитку. Такий досвід може принести користь всьому суспільству. Це наштовхнуло нас на ідею створення курсу How to Startup, відкритого для всіх зацікавлених, залучених в тему створення та розвитку власної справи».

За її словами, до How to Startup будуть включені і поради з аналогічних світових курсів. Для цього проводиться спеціальна аналітична робота, під час якої автори курсу збирають, узагальнюють й адаптують кращі українські та міжнародні практики.

МХП та Agrohub розкажуть на відеокурсі, як створити та запустити стартап

Щомісяця в країні з’являється близько 500 стартапів, за оцінкою StartupNetwork. Але, згідно з Startup Genome Report, усього 10% стартапів виживає, перетворюючись на прибуткові компанії. І частіше причина невдачі — внутрішня, а не викликана конкуренцією.

З кожним днем в Україні стає більше технологічних підприємців. Ми хочемо, щоб вони були успішні. І щоб люди, які тільки замислюються про власну справу, відчули себе впевненіше і наважилися на запуск

Юлія Порошенко, засновниця Agrohub, співзасновниця Radar Tech

Автори підкреслюють, що курс буде орієнтований на стартапи з усіх галузей (не лише з агросфери) та буде доступний безкоштовно. Стежити за новинами курсу можна за посиланням.

Раніше ми повідомлялиАгрохолдинг МХП проведе студентський хакатон agro-tech проектів про студентський хакатон агропроектів, організований МХП.