Українка потрапила до переліку талановитих фотографів за версією Adobe

Čytaty latynkoju
Українка потрапила до переліку талановитих фотографів за версією Adobe

Українку Ірину Громоцьку компанія Adobe включила до переліку талановитих молодих цифрових фотографів та рекомендувала її роботи для перегляду. Більше робіт її та інши фотохудожників обіцяють показати незабаром як у блозі, так і в соцмережах компанії.

Що варто знати про одну з цікавих фотографів за версією Adobe

Народившись у сім’ї, де батьки мали академічну освіту, Ірина Громоцька зростала у середовищі, котре заохочувало творчість, зазначають у блозі компанії. Вона почала знімати у 20 років, користуючись для знімків DSLR-камерою та навчаючись фотографії за допомогою YouTube-відео та перегляду інтерв’ю із відомими фотожурналістами. Ірина — самоучка і здебільшого знімає портрети та вуличне життя. Також основними героями її робіт стають жінки та діти, вона приділяє значну увагу тематиці прав жінок та умовам їхнього життя у різних країнах. Також до переліку увійшли молоді фотомитці з Німеччини, США, Ефіопії, Данії, Індонезії та Південної Африки. Усі роботи можна побачити у блозі.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиНе можна використовувати фотографії з інтернету без дозволу — суд ЄС про те, що суд ЄС заборонив використання фотографій з інтернету без окремого дозволу автора кожної фотороботи (якщо не йдеться про фотостоки).