Samsung анонсувала власну «розумну» колонку

Čytaty latynkoju
Samsung анонсувала власну «розумну» колонку

Samsung розкрила не всі подробиці нового пристрою, пообіцявши зробити це на конференції для розробників в листопаді 2018-го. На часі більше дізнатися про «розумну» колонку.

Що відомо про колонку 

Колонка оснащена 6-ма динаміками і сабвуфером, які дозволяють забезпечити рівномірне поширення звуку. Крім того, в неї вбудовано 8 потужних мікрофонів, які вловлюють голос користувача. Для того, щоб активувати голосовий помічник Samsung, необхідно просто сказати «Ей, Bixby». Помічник може включити музику або виконати деякі інші операції. Поки неясно, за рахунок чого новинка зможе прокласти собі дорогу до першості на доволі конкурентному ринку — найпопулярніші смарт-колонки зараз випускають Amazon та Apple. Журналісти The Verge також зробили короткий відео-огляд представленого ґаджета:

Нагадаємо, що у компанії Samsung планують додатиSamsung до 2020 року додасть штучний інтелект у всю свою техніку штучний інтелект у всю свою техніку. Керівник досліджень Samsung пан Кім оголосив про те, що кожен продукт, який випускає компанія, підключиться до хмари IoT, а також до 2020 року запрацює штучний інтелект. Компанія раніше зобов’язалася до 2020 року підключити всі свої пристрої до інтернету. Ця зміна вказує на те, що всі продукти Samsung незабаром мають спільний інтерфейс. Продуктова лінійка корпорації отримає єдиний хмарний підхід, який включає зв’язок, cloud-технології та штучний інтелект. Компанія також позбудеться понять Smart Home та Smart View у своїх програмних розробках. Всі розумні програми буде об’єднано в новий додаток Smart Things.