fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Samsung до 2020 року додасть штучний інтелект у всю свою техніку

Samsung do 2020 roku dodasť štučnyj intelekt u vsju svoju tehniku
Samsung анонсувала план додати в усю лінійку пристроїв свого бренду штучний інтелект — і зробити це усього за пару років
Samsung anonsuvala plan dodaty v usju linijku prystroїv svogo brendu štučnyj intelekt — i zrobyty ce uśogo za paru rokiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що саме збирається зробити Samsung. Керівник досліджень Samsung пан Кім оголосив про те, що кожен продукт, який випускає компанія, підключиться до хмари IoT, а також до 2020 року запрацюває штучний інтелект. Компанія раніше зобовязалася до 2020 року підключити всі свої пристрої до інтернету. Ця зміна вказує на те, що всі продукти Samsung незабаром мають спільний інтерфейс. Продуктова лінійка корпорації отримає єдиний хмарний підхід, який включає звязок, cloud-технології та штучний інтелект. Компанія позбудеться понять Smart Home та Smart View у своїх програмних розробках. Всі розумні програми буде об’єднано в новий додаток Smart Things. Це відбудеться навесні 2018 року. Споживачі, які користуються екосистемою Samsung, зможуть безпечно використовувати пристрої з голосовим керуванням або автентифікацію за допомогою єдиної авторизації. Усі пристрої компанії будуть зєднані один з одним. Коли чекати на появу штучного інтелекту у пристроях компанії. До 2020 року усі пристрої отримають штучний інтелект. Голосове керування та деякі функції AI будуть реалізовані на основі голосового помічника Bixby. Нагадаємо, на CES-2018 компанія LG презентувала власну розробку із використанням штучного інтелекту та голосовго помічника — смарт-холодильник із голосовим асистентом Alexa, здатний спілкуватися із іншою кухонною технікою.
Реклама 👇 Замовити

Що саме збирається зробити Samsung

Керівник досліджень Samsung пан Кім оголосив про те, що кожен продукт, який випускає компанія, підключиться до хмари IoT, а також до 2020 року запрацюває штучний інтелект. Компанія раніше зобов’язалася до 2020 року підключити всі свої пристрої до інтернету. Ця зміна вказує на те, що всі продукти Samsung незабаром мають спільний інтерфейс. Продуктова лінійка корпорації отримає єдиний хмарний підхід, який включає зв’язок, cloud-технології та штучний інтелект.

Компанія позбудеться понять Smart Home та Smart View у своїх програмних розробках. Всі розумні програми буде об’єднано в новий додаток Smart Things. Це відбудеться навесні 2018 року. Споживачі, які користуються екосистемою Samsung, зможуть безпечно використовувати пристрої з голосовим керуванням або автентифікацію за допомогою єдиної авторизації. Усі пристрої компанії будуть з’єднані один з одним.

Коли чекати на появу штучного інтелекту у пристроях компанії

До 2020 року усі пристрої отримають штучний інтелект. Голосове керування та деякі функції AI будуть реалізовані на основі голосового помічника Bixby.

Нагадаємо, на CES-2018 компанія LG презентувала власну розробку із використанням штучного інтелекту та голосовго помічника — смарт-холодильник із голосовим асистентом Alexa, здатний «спілкуватися»Samsung до 2020 року додасть штучний інтелект у всю свою техніку 1LG представила побутову техніку, яка може «спілкуватися» між собою із іншою кухонною технікою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: