Український кавер відомого хіта зібрав 15 млн переглядів на YouTube

Čytaty latynkoju
Український кавер відомого хіта зібрав 15 млн переглядів на YouTube

Дрогобицький кавер хіта Луїса Фонcі DespacitoВ YouTube показали 2 найпопулярніших відео за 2017 рік був створений за ініціативи працівників районної адміністрації Дрогобича. У спілкуванні із журналістами видання ZAXID.net. ініціатор створення треку Віталій Ковалишин розповів, що «робилося це для просто того, аби показати, що в нас в районі є молодіжна політика». Втім, кліп доволі швидко почав набирати оберти популярності.

Що варто знати про кавер Despacito із Дрогобича

Автор ідеї розповідає: «Ми тоді більше орієнувалися на Facebook і за перший тиждень цей кліп отримав там півмільйона переглядів. Після цього керівництво звернуло увагу, що це була зроблена хороша робота. Через місяць після виходу кліпу мені дали 800 грн премії». Віталій Ковалишин їздив районом у пошуку дітей, які мали заспівати пісню, а також займався зйомкою кліпу. Текст до каверу створив Роман Стахнів, який у вересні 2017 року повторно опублікував на своєму YouTube-каналі цей кліп. Саме ця версія і назбирала максимальну кількість переглядів.

Це — не єдиний україномовний кавер на хіт минулого літа. Є також пародійна кавер-версія від фолк-гурту «Рожаниця» «Де ж те сито» — однак вона має лише 1 млн переглядів. До того ж, на цей кавер негативно відрегували представниці феміністичних кіл, що спричинило тривалу дискусію в українських тематичних Facebook-спільнотах:

Раніше ми розповідали, що вперше національний чарт YouTube очоливУкраїномовний гурт вперше очолив чарт YouTube україномовний трек — нова пісня від гурту KAZKA.