fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україномовний гурт вперше очолив чарт YouTube

Ukraїnomovnyj gurt vperše očolyv čart YouTube

Україномовний виконавець нарешті посів лідерську сходинку в Україні — звучить (на жаль) парадоксально, проте реалії українського сегменту YouTube саме такі. Тому приємно, що гурт KAZKA нарешті зміг переламати тенденції домінування російської у відеопросторі
Ukraїnomovnyj vykonaveć narešti posiv liderśku shodynku v Ukraїni — zvučyť (na žaľ) paradoksaľno, prote realiї ukraїnśkogo segmentu YouTube same taki. Tomu pryjemno, ščo gurt KAZKA narešti zmig perelamaty tendenciї dominuvannja rosijśkoї u videoprostori
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україномовна пісня гурту KAZKA Плакала за підсумками минулих 7 днів стала на чолі чарту кліпів для аудиторії YouTube в Україні. Це — навіть не кліп, а накладені на картинку слова пісні. Відеоролик було вивантажено 17 травня 2018 року, станом на 9 липня він має 10+ млн переглядів. Що варто знати про найкращу відеороботу на YouTube. Відео українського гурту перебуває також у номінаціях Найкраща композиція та Найкращий кліп за період між 29 червня та 5 липня поточного року. Загальна картина у рейтингу виглядає так: Нагадаємо, раніше ми публікували дослідження того, чим цікавиться, кого дивиться та що слухає аудиторія YouTube в Україні. За даними gemiusAdReal (травень 2018, ПК, 14-69) у травні 2018 року на YouTube з персональних комп’ютерів і ноутбуків було згенеровано майже 400 млн показів відеореклами. При цьому рекламодавці охопили на цій платформі понад 60% аудиторії УАнету. 43% показів відеореклами в Україні були відображені на сервісі Google, що вдвічі більше, ніж у травні 2017 року. 85% рекламних роликів показувалися у видимій зоні екрану (viewability rate), в середньому протягом близько 16 секунд (viewability time). Магазини електроніки стали лідерами за розміром охопленої аудиторії відеорекламою, яка знайшла своє відображення в сервісі на ПК. Інтернет-магазин Rozetka охопив на YouTube 5,1 млн інтернет-аудиторії країни (показник Real Users), Allo.ua – 2,7 млн.Також до ТОП-5 рекламодавців за кількістю охопленої аудиторії увійшли Jacobs Douwe Egberts (4,0 млн), Pepsico (3,7 млн), L’oreal (3,6 млн) і Henkel AG & Co (3,5 млн).

Україномовна пісня гурту KAZKA «Плакала» за підсумками минулих 7 днів стала на чолі чарту кліпів для аудиторії YouTube в Україні. Це — навіть не кліп, а накладені на картинку слова пісні. Відеоролик було вивантажено 17 травня 2018 року, станом на 9 липня він має 10+ млн переглядів.

Що варто знати про найкращу відеороботу на YouTube

Відео українського гурту перебуває також у номінаціях «Найкраща композиція» та «Найкращий кліп» за період між 29 червня та 5 липня поточного року.

Загальна картина у рейтингу виглядає так:

Україномовний гурт вперше очолив національний чарт відео на YouTube

Нагадаємо, раніше ми публікували дослідження того, чим цікавиться, кого дивиться та що слухає аудиторія YouTube в Україні. За даними gemiusAdReal (травень 2018, ПК, 14-69) у травні 2018 року на YouTube з персональних комп’ютерів і ноутбуків було згенеровано майже 400 млн показів відеореклами. При цьому рекламодавці охопили на цій платформі понад 60% аудиторії УАнету. 43% показів відеореклами в Україні були відображені на сервісі Google, що вдвічі більше, ніж у травні 2017 року. 85% рекламних роликів показувалися у видимій зоні екрану (viewability rate), в середньому протягом близько 16 секунд (viewability time). Магазини електроніки стали лідерами за розміром охопленої аудиторії відеорекламою, яка знайшла своє відображення в сервісі на ПК. Інтернет-магазин Rozetka охопив на YouTube 5,1 млн інтернет-аудиторії країни (показник Real Users), Allo.ua – 2,7 млн.Також до ТОП-5 рекламодавців за кількістю охопленої аудиторії увійшли Jacobs Douwe Egberts (4,0 млн), Pepsico (3,7 млн), L’oreal (3,6 млн) і Henkel AG & Co (3,5 млн).

Джерело: чарт YouTube

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: