fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україномовний гурт вперше очолив чарт YouTube

Ukraїnomovnyj gurt vperše očolyv čart YouTube
Україномовний виконавець нарешті посів лідерську сходинку в Україні — звучить (на жаль) парадоксально, проте реалії українського сегменту YouTube саме такі. Тому приємно, що гурт KAZKA нарешті зміг переламати тенденції домінування російської у відеопросторі
Ukraїnomovnyj vykonaveć narešti posiv liderśku shodynku v Ukraїni — zvučyť (na žaľ) paradoksaľno, prote realiї ukraїnśkogo segmentu YouTube same taki. Tomu pryjemno, ščo gurt KAZKA narešti zmig perelamaty tendenciї dominuvannja rosijśkoї u videoprostori
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україномовна пісня гурту KAZKA Плакала за підсумками минулих 7 днів стала на чолі чарту кліпів для аудиторії YouTube в Україні. Це — навіть не кліп, а накладені на картинку слова пісні. Відеоролик було вивантажено 17 травня 2018 року, станом на 9 липня він має 10+ млн переглядів. Що варто знати про найкращу відеороботу на YouTube. Відео українського гурту перебуває також у номінаціях Найкраща композиція та Найкращий кліп за період між 29 червня та 5 липня поточного року. Загальна картина у рейтингу виглядає так: Нагадаємо, раніше ми публікували дослідження того, чим цікавиться, кого дивиться та що слухає аудиторія YouTube в Україні. За даними gemiusAdReal (травень 2018, ПК, 14-69) у травні 2018 року на YouTube з персональних комп’ютерів і ноутбуків було згенеровано майже 400 млн показів відеореклами. При цьому рекламодавці охопили на цій платформі понад 60% аудиторії УАнету. 43% показів відеореклами в Україні були відображені на сервісі Google, що вдвічі більше, ніж у травні 2017 року. 85% рекламних роликів показувалися у видимій зоні екрану (viewability rate), в середньому протягом близько 16 секунд (viewability time). Магазини електроніки стали лідерами за розміром охопленої аудиторії відеорекламою, яка знайшла своє відображення в сервісі на ПК. Інтернет-магазин Rozetka охопив на YouTube 5,1 млн інтернет-аудиторії країни (показник Real Users), Allo.ua – 2,7 млн.Також до ТОП-5 рекламодавців за кількістю охопленої аудиторії увійшли Jacobs Douwe Egberts (4,0 млн), Pepsico (3,7 млн), L’oreal (3,6 млн) і Henkel AG & Co (3,5 млн).

Україномовна пісня гурту KAZKA «Плакала» за підсумками минулих 7 днів стала на чолі чарту кліпів для аудиторії YouTube в Україні. Це — навіть не кліп, а накладені на картинку слова пісні. Відеоролик було вивантажено 17 травня 2018 року, станом на 9 липня він має 10+ млн переглядів.

Що варто знати про найкращу відеороботу на YouTube

Відео українського гурту перебуває також у номінаціях «Найкраща композиція» та «Найкращий кліп» за період між 29 червня та 5 липня поточного року.

Загальна картина у рейтингу виглядає так:

Україномовний гурт вперше очолив національний чарт відео на YouTube

Нагадаємо, раніше ми публікували дослідженняУкраїномовний гурт вперше очолив чарт YouTube 1Як виглядає, чим цікавиться та скільки заробляє український YouTube того, чим цікавиться, кого дивиться та що слухає аудиторія YouTube в Україні. За даними gemiusAdReal (травень 2018, ПК, 14-69) у травні 2018 року на YouTube з персональних комп’ютерів і ноутбуків було згенеровано майже 400 млн показів відеореклами. При цьому рекламодавці охопили на цій платформі понад 60% аудиторії УАнету. 43% показів відеореклами в Україні були відображені на сервісі Google, що вдвічі більше, ніж у травні 2017 року. 85% рекламних роликів показувалися у видимій зоні екрану (viewability rate), в середньому протягом близько 16 секунд (viewability time). Магазини електроніки стали лідерами за розміром охопленої аудиторії відеорекламою, яка знайшла своє відображення в сервісі на ПК. Інтернет-магазин Rozetka охопив на YouTube 5,1 млн інтернет-аудиторії країни (показник Real Users), Allo.ua – 2,7 млн.Також до ТОП-5 рекламодавців за кількістю охопленої аудиторії увійшли Jacobs Douwe Egberts (4,0 млн), Pepsico (3,7 млн), L’oreal (3,6 млн) і Henkel AG & Co (3,5 млн).

Джерело: чарт YouTube

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: