Українська карткова гра зібрала понад $30 тис на Kickstarter

Čytaty latynkoju
Українська карткова гра зібрала понад $30 тис на Kickstarter

Гра має назву «Deus lo Vult» і являє собою приклад карткової настільної гри. В основну покладено стилістику середньовічних мініатюр — у такому дизайні навіть зверстана сама сторінка проекту на Kickstarter, де можна долучитися до фінансування ідеї. За розробкою стоїть компанія Tabeltope Games, а містом автора проекту зазначено Київ.

Що являє собою гра

Це — приклад конкурентної стратегії на основі карток та покрокового виконання дій різними учасниками. Мінімальна вартість внеску для отримання базового набору становить $29. Готові набори обіцяють доставляти по усьому світу в березні 2019 року. В основу покладено сюжети розповідей про лицарів та середньовічні манускрипти XII-XV століть. Гравці можуть створювати, розвивати та керувати арміями, містами, а також інспірувати втручання з боку божественних сил. В набір входить основна мапа, ігрові картки, додаткові картки та плани.

Українські проекти зараз активно просувають свої напрацювання на Kickstarter. Нагадаємо, раніше ми розповідалиСтартап із Черкас вивів стімпанк-годинники на Kickstarter про годинник виробництва української команди, який створено на основі радіоламп — під його випуск теж зараз збирають гроші на цій платформі колективного фінансування.