У міжнародний прокат вийде український sci-fi фільм про роботів

Čytaty latynkoju
У міжнародний прокат вийде український sci-fi фільм про роботів

«Бобот» (The Bobot) — українське сімейне sci-fi кіно, директорський дебют Максима Ксьонди. В центрі сюжету — історія 12-річного мрійника Влада, який любить розповідати усілякі пригодницькі вигадані історії своїм друзям. Однак шанс перевірити насправді, чи буде він настільки хоробрим, у Влада з’явиться вже незабаром: він опиниться поміж конфлікту двох ворогуючих світів, що загрожує людству. На допомогу прийде робот Бобот із трансформаторної будки, смілива дівчинка та ексцентричний науковець. Сценарієм усієї цієї історії став Іван Тимшин, повідомляє ScreenDaily.

Що варто знати про прем’єру фільму

Раніше Ксьонда вже був директором короткометражного кіно «Шлях», представленого під час низки фестивалів — Cottbus, Les Arcs, ОМКФ, Clermont-Ferrance, Slamdance. За його словами, «Бобот» — те стрічка, де немає умовного «чорно-білого» поділу на добро та зло, але показаний багатогранний світ, а також емоції дітей, а не лише боротьба добра та зла, як зазвичай відбувається у фільмах подібного жанру.

Ідея фільму про «трансформаторну будку, яка вирішила в якийсь момент кинути своє насиджене місце і почати мандрувати», народилась у 2010 році. Автори стрічки запропонували зробити відеокліп на пісню «Новина» гурту «ТНМК». Після його випуску творча група отримала величезну кількість позитивних відгуків і почала працювати над сценарієм повнометражного фільму.

Українська прем’єра стрічки відбудеться 30 серпня 2018 року. Бюджет фільму складає 20 млн грн, з яких 10 млн грн профінансувало Державне агентство України з питань кіно. Друга половина бюджету, за словами продюсера Олексія Москаленко, надана грузинською кінокомпанією. Зйомки фільму розпочалися восени 2016 року та тривали до літа 2017 року. Більше половини фільму складе комп’ютерна графіка.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли«Викрадена принцеса» стала найкасовішим українським анімаційним фільмом про те, що «Викрадена принцеса» стала найкасовішим українським фільмом.