Netflix запускає шоу за мотивами Instagram-профілю кондитерки

Čytaty latynkoju
Netflix запускає шоу за мотивами Instagram-профілю кондитерки

Як повідомляє The Hollywood Reporter, нестандартна випічка Макконнелл привернула увагу до її аккаунту, який на сьогоднішній день налічує понад 250 тис фоловерів. На часі дізнатися, про що йтиметься у кулінарному шоу.

Що відомо про новий «смачний» проект від Netflix 

Макконнелл — художниця і фотограф, яка здобула популярність в соціальних мережах, завдяки своєму акаунту в Instagram, де публікує фотографії незвичайної випічки. Макконнелл також є автором кулінарної книги «Оманливі десерти: Керівництво з «поганої» випічки». У кожному випуску нового шоу Макконнелл зустрічатиме глядачів в своєму жахливо-чудовому будинку. У кожному епізоді вона пектиме, надаватиме форму і прикрашатиме, створюючи кондитерські вироби в своєму стилі.

Getting some finishing touches… ? #StayPeculiar #LoopDay

Допис, поширений Christine McConnell (@christinehmcconnell)

Нагадаємо, що Netflix вперше ставNetflix вперше став найдорожчою медіакомпанією світу найдорожчою медіакомпанією світу. Вартість акцій Netflix склала $349,29 за 1 акцію — таким чином оцінка компанії зросла до $151,8 млрд. Така висока оцінка свідчить про впевненість інвесторів у майбутньому найбільшого в світі платного онлайн-кінотеатру. Цінність онлайн-сервісу для перегляду фільмів та серіалів зросла з близько $20 млрд за результатами 2014 року до рекордних позначок, що перевершили вартість Comcast Corp. та Disney.