Український модний бренд потрапив на сторінки Forbes

Čytaty latynkoju
Український модний бренд потрапив на сторінки Forbes

Американське ділове видання Forbes пише про український бренд Ksenia Schnaider — але не просто так, а завдяки тому, що ця компанія пропагує свідоме споживання та вторинну переробку вживаних речей на нові. Цей тренд є доволі затребуваним у США та Європі серед представників світу моди.

Яку особливість має український бренд

Співзасновниця бренду Ксенія Шнайдер у розмові із представницею Forbes охарактеризувала свою компанію як єдину у Східній Європі, що пропагує поняття свідомого споживання та моди протягом минулих років. Фактично бренд створює усі речі з 2015 року на основі вживаних вінтажних моделей джинсу та спортивних костюмів. Кожну річ ретельно перуть, сушать, перекроюють, поєднуючи різні моделі та типи тканин. Джинсова тканина отримує нове життя у вигляді низки повсякденного одягу. Під лейблом Ksenia Schnaider шиють пальта, брюки, жіночі топи та куртки.

На переробку та створення 1 нової моделі йде від 3 до 5 пар вінтажних денім-штанів. Переробка відбувається доволі інтенсивно — до 700 пар старих джинсів щомісяця. Повністю дізнатися історію бренду можна в матеріалі Forbes.

Український бренд одягу потрапив на сторінки Forbes завдяки моделі свідомого споживання

Фото: KSENIA SCHNAIDER

Нагадаємо, раніше ми розповідали100+ пар взуття за квартал — як Hi!Legs створює бізнес і благодійність одночасно про український бренд Hi!Legs, який створює та продає взуття зі знижкою в обмін на вживані пари. Старе взуття реставрують, чистять та надають безкоштовно для тих, хто потребує соціальної допомоги і залишає заявку на відповідному сайті.