Мінекономрозвитку в рамках «пілотy» профінансує 30 проектів

Čytaty latynkoju
Мінекономрозвитку в рамках «пілотy» профінансує 30 проектів

Планують відібрати  30 проектів, обсяг фінансування складе 19,5 млн грн. У вересні 2018 року має розпочатися конкурсний відбір проектів за допомогою платформи ProZorro. Він триватиме до кінця 2019 року.

«Це модель, коли реалізація соціально або ринково доцільного винаходу співфінансується державою та приватним інвестором. Такий механізм уже давно використовується у світі. В Ізраїлі, наприклад, схожа ініціатива суттєво посилила start-up рух та значно збільшила кількість інновацій та винаходів в країні», — зазначив Степан Кубів.

З деталями проекту можна ознайомитися в презентації:

Нагадаємо, в Україні відбулисяНазвано соціальні проекти, які цьогоріч представлять Україну в Кремнієвій долині національні змагання соціальних та соціально-підприємницьких проектів. За результатами голосування методикою пріорітизації, перемогу виборола команда Enactus Вінницького Національного технічного університету. 

Друге місце зайняла команда КНЕУ ім. Вадима Гетьмана. Третє та четверте місце посіли команди з Одеси. Преможці цьогоріч представлять Україну в Кремнієвій долині.