Українські дизайнери вивели на Kickstarter «механічні» ґудзики

Čytaty latynkoju
Українські дизайнери вивели на Kickstarter «механічні» ґудзики

Особливістю, яку мають ці дизайнерські ґудзики, є те, що вони складаються з 2 частин та поєднуються за допомогою механічного гвинтового з’єднання.

Що варто знати про ці ґудзики

Автори кажуть, що такі ґудзики можуть пасувати фактично до будь-якого одягу як аксесуари, покликані підкреслити ваш стиль та можуть змінюватися в залежності від сезонів.

Щодо самої стилістичної ідеї, то тут автори кажуть, що їх надихнули джинси Levi Strauss та великі «кнопки» на них. Саме цьому стилю українські дизайнери і вирішили віддати належне своєю колекцією. Ідея вочевидь припала до смаку користувачам Kickstarter — вже понад $5 тис було надано бекерами на цій платформі. У галереї нижче можна побачити, який вигляд мають ці набори:

01/ 10
Мідь

Усі ґудзики поставляються у подарункових спеціальних пакуваннях у варіанті 3 розмірів. В якості коробки розробники використали тримач для паперу. Вартість ексклюзивних ґудзиків складає від $35. Крім того, є ще подарунковий варіант «дамасська сталь» із гравіюванням у вигляді античного бога Зевса.

Із титану, заліза чи міді: Українські дизайнери вивели на Kickstarter «механічні» ґудзикиСторінка проекту на Kickstarter все ще чекає на другу половину внесків — тому упродовж ще 23 днів можна підтримати цей проект.

Раніше ми повідомлялиУкраїнці запустили проект ліхтарика, що не потребує батарейок про те, що українці запустили проект ліхтарика без елементів живлення на цій же платформі колективного фінансування.