Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці запустили проект ліхтарика, що не потребує батарейок

Ukraїnci zapustyly proekt lihtaryka, ščo ne potrebuje batarejok

Київський стартап має назву Faradeus. Цей ліхтарик вже зібрав понад $9 тис на платформі колективного фінансування Kickstarter і не потребує акумуляторів, батарейок чи сонячної енергії. Для підзарядки його достатньо потрусити
Kyїvśkyj startap maje nazvu Faradeus. Cej lihtaryk vže zibrav ponad $9 tys na platformi kolektyvnogo finansuvannja Kickstarter i ne potrebuje akumuljatoriv, batarejok čy sonjačnoї energiї. Dlja pidzarjadky jogo dostatńo potrusyty
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Faradeus не потребує батарей для підзаряджання. За словами розробників ліхтарика, натомість він використовує суперконденсатор для підзаряджання. Достатньо потрусити ліхтарик — і зявиться світло від LED-лампи. Яка конструкція в незвичного ліхтарика. В основу роботи покладено принцип електромагнітної індукції. Вперше індукцію відкрив та дослідив Майкл Фарадей у 1831 році. Ліхтарик і названо на його честь. Всередині у цього гаджета — мідний індуктор на пластиковій котушці, діодний міст та суперкнденсатор і LED-лампочка. Всередину трубки поміщено магніт, який при коливанні ліхтарика вільно переміщується у 2 напрямках. Він генерує в котушці достатню кількість електрики, аби ліхтарик почав працювати. Все це вміщено в корпус з анодованого алюмінію. Головною перевагою конструктори називають компактність, відсутність елементів живлення та щонайменше 100 тис циклів підзаряджання для суперконденсатора. Кошти збиратимуть ще 17 днів, а долучитися до підтримки проекту можна на сторінці платформи Kickstarter. Раніше ми розповідали про українського виробника іграшок, котрий успішно завершив кампанію на цій платформі.

Faradeus не потребує батарей для підзаряджання. За словами розробників ліхтарика, натомість він використовує суперконденсатор для підзаряджання. Достатньо потрусити ліхтарик — і з’явиться світло від LED-лампи.

Яка конструкція в незвичного ліхтарика

В основу роботи покладено принцип електромагнітної індукції. Вперше індукцію відкрив та дослідив Майкл Фарадей у 1831 році. Ліхтарик і названо на його честь. Всередині у цього гаджета — мідний індуктор на пластиковій котушці, діодний міст та суперкнденсатор і LED-лампочка. Всередину трубки поміщено магніт, який при коливанні ліхтарика вільно переміщується у 2 напрямках. Він генерує в котушці достатню кількість електрики, аби ліхтарик почав працювати. Все це вміщено в корпус з анодованого алюмінію.

Головною перевагою конструктори називають компактність, відсутність елементів живлення та щонайменше 100 тис циклів підзаряджання для суперконденсатора.

Кошти збиратимуть ще 17 днів, а долучитися до підтримки проекту можна на сторінці платформи Kickstarter.

Раніше ми розповідали про українського виробника іграшок, котрий успішно завершив кампанію на цій платформі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: