Естонія хоче запровадити новий вид візи для IT-фахівців

Čytaty latynkoju
Естонія хоче запровадити новий вид візи для IT-фахівців

Зараз, щоби працювати в Естонії, людина повинна оформити робочу візу. Проте є люди, які працюють в сфері цифрових технологій по всьому світу, а країну проживання вибирають по зручності. Це, в основному, ІТ-фахівці, фінансисти і маркетологи. В країну по туристичній візі приїжджають і працюють програмісти, які виконують замовлення, наприклад, для американських компаній. Для таких людей хочуть запровадити новий вид візи.

Навіщо новий вид візи

Необхідність спеціальної візи для «цифрових кочовиків» пояснив радник відділу громадянства і міграції МВС Киллу Вантс: «Для таких людей потрібен лише комп’ютер та інтернет. Для них не має значення, в якій країні працювати. Вони ведуть кочовий спосіб життя, але за рахунок споживання товарів і послуг в країні проживання вони позитивно впливають на місцевий бізнес».

Крім цього, іноземцям дозволять працювати в декількох фірмах і змінювати роботодавців без оформлення нової посвідки на проживання. У реєстрі народонаселення іноземці будуть вказувати місце проживання, якщо вони живуть в країні не менше шести місяців.

До слова, про найпопулірніші напрямки, які обирають для мандрівок українці, можна почитатиТуроператори назвали найпопулярніші напрямки подорожей українців в матеріалі Na chasi.