Lifecell запустив хмарні сервіси для бізнесу

Čytaty latynkoju
Lifecell запустив хмарні сервіси для бізнесу

Протягом одного місяця корпоративні клієнти lifecell можуть безкоштовно тестувати послуги без обмеження функціоналу. На часі дізнатися більше про новинки та хмарні сервіси для бізнесу від мобільного оператора.

Що відомо про новинки від lifecell 

Хмарне сховище для бізнесу — це сервіс, який гарантує безпечний доступ до файлів з мобільних пристроїв і робочих комп’ютерів. Користувачі можуть завантажувати і синхронізувати файли для індивідуального або спільного використання, надавати загальний доступ з правом перегляду або редагування файлів. Сервіс має широкий перелік адміністративних функцій і налаштувань. Йдеться про дизайн інтерфейсу, дозволені типи файлів, термін зберігання та інше. Вся інформація доступна в будь-який час з будь-якої точки світу.

Послуга гарантує відновлення важливої ​​інформації при пошкодженні або втраті пристрою або під час хакерської атаки. Дані з фізичних і віртуальних серверів, ПК, смартфонів, веб-сайтів копіюються у хмару і шифруються алгоритмами. Додатково функція Active Protection захищає від програм-вимагачів, таких як Petya, WannaCry, Osiris.

Нагадаємо, що Національна поліція спільно із Lifecell розслідуватимутьНацполіція та Lifecell тепер спільно розслідуватимуть кіберзлочини кіберзлочини. Йдеться про злочини, які вчинені за допомогою новітніх технологій. В умовах терористичної загрози у Департаменті кіберполіції розробили дієві алгоритми протидії кіберзлочинам.

А ще цей мобільний оператор допоможе Націполіції створитиlifecell допоможе Національній поліції створити систему оповіщення систему оповіщення. Представники оператора також підкреслюють, що вони не будуть мати жодного доступу до даних системи.  Але в компанії заявляють, що планують до кінця року почати продавати це програмне рішення і приватним компаніям, які хочуть поліпшити свою безпеку.