Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

lifecell допоможе Національній поліції створити систему оповіщення

lifecell dopomože Nacionaľnij policiї stvoryty systemu opoviščennja

Кіберполіція України створює загальну систему екстреного інформування в умовах надзвичайних ситуацій та загроз кібербезпеки на основі системи Emergency Notification System (ENS), створеної lifecell.
Kiberpolicija Ukraїny stvorjuje zagaľnu systemu ekstrenogo informuvannja v umovah nadzvyčajnyh sytuacij ta zagroz kiberbezpeky na osnovi systemy Emergency Notification System (ENS), stvorenoї lifecell.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мобільний оператор стверджує, що ENS відмінно себе зарекомендувала під час атаки Petya.A. Після цього компанія вирішила поділитися напрацюваннями з українською державою. Нова система вже почала функціонувати на базі кіберполіції. Як працюватиме система. Головний виконавчий директор lifecell Ісмет Язиджі заявив, що мова йде не про довоговори продажу цієї системи, а про договір співпраці. У lifecell підкреслюють, що вони не будуть мати ніякого доступу до даних системи.  Але в компанії заявляють, що планують до кінця року почати продавати це програмне рішення і приватним компаніям, які хочуть поліпшити свою безпеку. Раніше оператор мобільного зв’язку lifecell оголосив про запуск послуги хмарного сховища lifebox для своїх абонентів в Україні. Безкоштовно буде доступно 5 ГБ, інші тарифні плани матимуть різний обсяг вільного місця для користувацьких файлів  

Мобільний оператор стверджує, що ENS відмінно себе зарекомендувала під час атаки Petya.A. Після цього компанія вирішила поділитися напрацюваннями з українською державою. Нова система вже почала функціонувати на базі кіберполіції.

Як працюватиме система

Головний виконавчий директор lifecell Ісмет Язиджі заявив, що мова йде не про довоговори продажу цієї системи, а про договір співпраці. У lifecell підкреслюють, що вони не будуть мати ніякого доступу до даних системи.  Але в компанії заявляють, що планують до кінця року почати продавати це програмне рішення і приватним компаніям, які хочуть поліпшити свою безпеку.

Раніше оператор мобільного зв’язку lifecell оголосив про запуск послуги хмарного сховища lifebox для своїх абонентів в Україні. Безкоштовно буде доступно 5 ГБ, інші тарифні плани матимуть різний обсяг вільного місця для користувацьких файлів

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: