fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

lifecell допоможе Національній поліції створити систему оповіщення

lifecell dopomože Nacionaľnij policiї stvoryty systemu opoviščennja
Кіберполіція України створює загальну систему екстреного інформування в умовах надзвичайних ситуацій та загроз кібербезпеки на основі системи Emergency Notification System (ENS), створеної lifecell.
Kiberpolicija Ukraїny stvorjuje zagaľnu systemu ekstrenogo informuvannja v umovah nadzvyčajnyh sytuacij ta zagroz kiberbezpeky na osnovi systemy Emergency Notification System (ENS), stvorenoї lifecell.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мобільний оператор стверджує, що ENS відмінно себе зарекомендувала під час атаки віруса Petya.A, що шифрував дані користувачів. Після цього компанія вирішила поділитися напрацюваннями з українською державою. Нова система вже почала функціонувати на базі кіберполіції. На часі дізнатися більше про те, що пропонує lifecell. Як працюватиме система. Головний виконавчий директор телекомунікаційної компанії Ісмет Язиджі заявив, що мова йде не про довоговори продажу цієї системи, а про договір співпраці. Представники оператора також підкреслюють, що вони не будуть мати жодного доступу до даних системи.  Але в компанії заявляють, що планують до кінця року почати продавати це програмне рішення і приватним компаніям, які хочуть поліпшити свою безпеку. Подальше вдосконалення системи Раніше оператор мобільного зв’язку lifecell оголосив про запуск послуги хмарного сховища lifebox для своїх абонентів в Україні. Безкоштовно буде доступно 5 ГБ, інші тарифні плани матимуть різний обсяг вільного місця для користувацьких файлів. Також передбачено можливість збереження резервних копій контактної книги телефону або фотоальбомів (для використання цієї опції потрібно в налаштуаннях вашого телефону активувати функцію Автозавантаження). Також користувачам пропонують придбати додаткові пакети із знижкою для абонентів цього мобільного оператора в Україні. Сплату за таку додаткову послугу можна зробити напряму зі свого мобільного рахунку. Надання банківської картки ця операція не вимагатиме, кажуть представники українського мобільного оператора.  
27.09.2017,15:25
0
Pixabay, CC
Реклама 👇 Замовити

Мобільний оператор стверджує, що ENS відмінно себе зарекомендувала під час атаки віруса Petya.A, що шифрував дані користувачів. Після цього компанія вирішила поділитися напрацюваннями з українською державою. Нова система вже почала функціонувати на базі кіберполіції. На часі дізнатися більше про те, що пропонує lifecell.

Як працюватиме система

Головний виконавчий директор телекомунікаційної компанії Ісмет Язиджі заявив, що мова йде не про довоговори продажу цієї системи, а про договір співпраці. Представники оператора також підкреслюють, що вони не будуть мати жодного доступу до даних системи.  Але в компанії заявляють, що планують до кінця року почати продавати це програмне рішення і приватним компаніям, які хочуть поліпшити свою безпеку. Подальше вдосконалення системи

Раніше оператор мобільного зв’язку lifecelllifecell допоможе Національній поліції створити систему оповіщення 1Українцям відкрили новий стрімінґовий сервіс оголосив про запуск послуги хмарного сховищаlifecell допоможе Національній поліції створити систему оповіщення 2Від 5 до 500 ГБ — оператор lifecell запустив хмарний сервіс lifebox для своїх абонентів в Україні. Безкоштовно буде доступно 5 ГБ, інші тарифні плани матимуть різний обсяг вільного місця для користувацьких файлів. Також передбачено можливість збереження резервних копій контактної книги телефону або фотоальбомів (для використання цієї опції потрібно в налаштуаннях вашого телефону активувати функцію «Автозавантаження»). Також користувачам пропонують придбати додаткові пакети із знижкою для абонентів цього мобільного оператора в Україні. Сплату за таку додаткову послугу можна зробити напряму зі свого мобільного рахунку. Надання банківської картки ця операція не вимагатиме, кажуть представники українського мобільного оператора.

 

Джерело: Tehnot

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: