ДТЕК інвестує €750 млн у об’єкти відновлювальної енергетики

Čytaty latynkoju
ДТЕК інвестує €750 млн у об’єкти відновлювальної енергетики

ДТЕК планує вкласти у будівництво потужностей з виробництва електроенергії з відновлюваних джерел €445 млн у 2018 році, €288 млн в 2019-му, скоротивши інвестиції до всього біля €1 млн у 2020 році. На часі дізнатися більше про ці масштабні інвестиції для відновлювальної енергетики.

Якими будуть «зелені» тарифи

Уведення в експлуатацію активів у ці два роки має вирішальне значення для права на більш високі затверджені тарифи. До 2019 року тарифи встановлені на рівні 10,2 євроцента за кВт-год для вітру і €15 за кВт-год для сонячної енергії порівняно з тарифами на оптовому ринку електроенергії у діапазоні 4,6-4,8 євроцента за кВт-год.

Нагадаємо, що у червні цього року ДТЕК запустила«ДТЕК» запустила в столиці власну мережу електрозаправок мережу власних електрозаправок у Києві. Перші 8 станцій вже почали роботу в Києві в тестовому режимі. Середній час зарядки електромобіля на інноваційних станціях складе 25-50 хвилин в залежності від технічних характеристик і стану батареї електромобіля, повідомляють на сайті компанії.

Відзначимо, що на Хмельниччині запустилиНа Хмельниччині запустили інноваційну теплоелектростанцію на біомасі інноваційну теплоелектростанцію на біомасі. Станція безперебійно забезпечуватиме теплом і гарячою водою близько 22 тис мешканців. Це 190 житлових будинків, 3 дитячих садки та 5 шкіл. Потенціал заміщення газу — більше 8 млн кубічних метрів газу в рік. 

Вартість проекту склала майже $10 млн. Із цією станцією Кам’янець-Подільський стає першим, а також третім у Європі та п’ятим у світі містом, яке використовує сучасний метод виробництва тепла. Він полягає у роботі турбіни з модулем ОRС потужністю 1,8 МВт. На станції також встановлено 2 твердопаливних котли загальною потужністю 15 МВт. Є і 2 резервних газових котли потужністю 12 МВт та 3 когенераційні установки загальної потужністю 1,89 МВт.