Польща планує перевести потяги на водневе паливо

Čytaty latynkoju
Польща планує перевести потяги на водневе паливо

Компанії підписали угоду, що передбачає спільну участь в інвестиційних проектах, що стосуються комерційного використання водневого палива. На часі дізнатися, як поляки реалізовуватимуть залізничний проект щодо переходу на інше паливо.

Що відомо про технологію виділення чистого водню

Основною метою співпраці буде розробка інноваційних рішень, спрямованих на зниження споживання енергії та впливу на навколишнє середовище. Це реалізовуватимуть за рахунок використання рухомого складу на водневому паливі. Відзначається, що JSW активно працює над технологією виділення чистого водню з продуктів згоряння коксогазового виробництва. Очищений водень може бути використаний в паливних елементах як для приведення рухомого складу у дію, так і в інших цілях.

Нагадаємо, що в «Укрзалізниці» натомість інтенсивно працюють над модернізацією та оновленням рухомого складу. Так, у 2018-му підприємство інвестує«Укрзалізниця» інвестує понад 18 млрд грн у нові вагони понад 18 млрд грн у нові вагони. Розвиток рухомого складу стосуватиметься як пасажирських, так і вантажних перевезень на території України. Протягом 2018 року «Укрзалізниця» планує інвестувати в оновлення та модернізацію рухомого складу 18,4 млрд грн. Загалом буде придбано 60 та модернізовано 226 пасажирських вагонів. Що стосується вантажних вагонів, то за рік планується закупити 3,55 тис одиниць. Також буде виготовлено 3,6 тис та модернізовано понад 10 тис вагонів.

Крім того, до кінця 2018 року національний залізничний перевізник має план модернізувати та модифікувати 50 вантажних і 29 пасажирських електровозів, 18 вантажних, 4 пасажирських та 62 маневрових тепловозів. Також в компанії планується закупівля 30 локомотивів іноземного виробництва. Їх має виготовити компанія General Electric.