fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрзалізниця» інвестує понад 18 млрд грн у нові вагони

«Ukrzaliznycja» investuje ponad 18 mlrd grn u novi vagony
До масштабних капіталовкладень готується головний залізничний перевізник країни. Кошти буде скеровано як на оновлення складу пасажирських, так і вантажних вагонів
Do masštabnyh kapitalovkladeń gotujeťsja golovnyj zaliznyčnyj pereviznyk kraїny. Košty bude skerovano jak na onovlennja skladu pasažyrśkyh, tak i vantažnyh vagoniv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українські потяги не завжди можна назвати взірцем сучасних технологій. Розуміючи це, національний перевізник готується до суттєвих капіталовкладень у модернізацію. Відбутися вона має до кінця 2018 року. Розвиток рухомого складу стосуватиметься як пасажирських, так і вантажних перевезень на території України. Протягом 2018 року Укрзалізниця планує інвестувати в оновлення та модернізацію рухомого складу 18,4 млрд грн. Як стало відомо журналістам Економічної Правди, кошти буде скеровано на те, аби закупити та модернізувати вагони. Загалом буде придбано 60 та модернізовано 226 пасажирських вагонів. Що стосується вантажних вагонів, то за рік планується закупити 3,55 тис одиниць. Також буде виготовлено 3,6 тис та модернізовано понад 10 тис вагонів. Які плани ще має Укрзалізниця. Крім того, до кінця 2018 року національний залізничний перевізник має план модернізувати та модифікувати 50 вантажних і 29 пасажирських електровозів, 18 вантажних, 4 пасажирських та 62 маневрових тепловозів. Також в компанії планується закупівля 30 локомотивів іноземного виробництва. Їх має виготовити компанія General Electric. Першу партію таких локомотивів компанія очікує до кінця року. Більше того, вже в осінній період вони повинні виходити на лінію для того, щоб допомагати нам в пікові періоди перевезень, — розповів в коментарі Економічній Правді керівник Укрзалізниці Євген Кравцов. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про 22 млрд грн капітальних інвестицій для Укрзалізниці.
Реклама 👇 Замовити

Українські потяги не завжди можна назвати взірцем сучасних технологій. Розуміючи це, національний перевізник готується до суттєвих капіталовкладень у модернізацію. Відбутися вона має до кінця 2018 року.

Розвиток рухомого складу стосуватиметься як пасажирських, так і вантажних перевезень на території України. Протягом 2018 року «Укрзалізниця» планує інвестувати в оновлення та модернізацію рухомого складу 18,4 млрд грн. Як стало відомо журналістам «Економічної Правди», кошти буде скеровано на те, аби закупити та модернізувати вагони. Загалом буде придбано 60 та модернізовано 226 пасажирських вагонів. Що стосується вантажних вагонів, то за рік планується закупити 3,55 тис одиниць. Також буде виготовлено 3,6 тис та модернізовано понад 10 тис вагонів.

Які плани ще має «Укрзалізниця»

Крім того, до кінця 2018 року національний залізничний перевізник має план модернізувати та модифікувати 50 вантажних і 29 пасажирських електровозів, 18 вантажних, 4 пасажирських та 62 маневрових тепловозів. Також в компанії планується закупівля 30 локомотивів іноземного виробництва. Їх має виготовити компанія General Electric. Першу партію таких локомотивів компанія очікує до кінця року. «Більше того, вже в осінній період вони повинні виходити на лінію для того, щоб допомагати нам в пікові періоди перевезень,» — розповів в коментарі «Економічній Правді» керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли«Укрзалізниця» інвестує понад 18 млрд грн у нові вагони 122 млрд грн на капітальні інвестиції отримає «Укрзалізниця» про 22 млрд грн капітальних інвестицій для «Укрзалізниці».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: