Airbus поставить до України вертольоти на €555 млн

Čytaty latynkoju
Airbus поставить до України вертольоти на €555 млн

Як інформує Урядовий портал, сторонами угоди, за якою закуплять вертольоти, виступили очільник українського уряду Володимир Гройсман та представники компанії.

Які саме вертольоти і для цього продадуть Україні

Глава українського уряду відзначив: «Ми фіналізуємо величезну роботу, яку провели керівники МВС, передусім Міністр Арсен Аваков з французькими партнерами. Цей контракт дає можливість використовувати 55 гелікоптерів для забезпечення безпеки наших громадян. Це безпрецедентний обсяг і він відкриває нові можливості співпраці».

За угодою українська сторона отримає 21 гелікоптер Н225, 10 вертольотів Н145 та 24 гелікоптери Н125. Сукупна вартість контракту склала €555 млн. До цієї суми входять витрати на закупівлю гелікоптерів, подальша технічна підтримка та навчання пілотів і техніків для обслуговування гелікоптерів. Частково угоду профінансують коштами від французьких банків, а також казначейством Франції за рахунок середньострокових кредитів.

За планом, гелікоптери будуть використовуватися для забезпечення громадського порядку, антитерористичних заходів, охорони державного кордону, повітряної розвідки та інших стратегічних завдань із безпеки.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиУкраїнські бойові вертольоти обладнають інноваційними системами про інноваційні системи, якими обладнають українські бойові вертольоти.