Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські бойові вертольоти обладнають інноваційними системами

Ukraїnśki bojovi vertoľoty obladnajuť innovacijnymy systemamy

«Ізюмський приладобудівний завод» виробляє високоточні приціли для зброї. Деякі із приладів не мають аналогів у світі — і саме такі будуть встановлені на борт українських вертольотів
«Izjumśkyj pryladobudivnyj zavod» vyrobljaje vysokotočni prycily dlja zbroї. Dejaki iz pryladiv ne majuť analogiv u sviti — i same taki buduť vstanovleni na bort ukraїnśkyh vertoľotiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На цьогорічній виставці Зброя та безпека представили модернізовані прилади нічного бачення (ПНБ) і танкові приціли для командира танка й механіка-водія. Завдяки встановленню електронно-оптичного перетворювача (ЕОП) третього покоління значно поліпшилися їхні характеристики. Українські вертольоти також отримають інноваційні системи лазерного наведення. Як тестують нові лазерні системи. Система лазерного наведення ракети, якою обладнають вертольоти ЗСУ, має вагу всього 4 кг, а точність супроводу цілі складає 25 см. Саме таким пристроєм армійці оснастять модернізований вертоліт Мі-24. Прилади створюють на високотехнологічному обладнання, а готові вироби тестують на стійкість до вібрації, ударів тощо, оскільки системи мають бути стійкими в умовах реального бою, під час транспортування, десантування. Випробування прилади проходять у спеціальних камерах, де розробники штучно створюють різні кліматичні умови для приладу. Їх перевіряють на вплив високих (+120°) та низьких (-60°) температур, герметичність тощо. Якщо прилад має експлуатуватися на кораблях, його тестують у камері соляного туману. Нагадаємо, українсько-польська ракетна система Маргаритка може збивати наземні та низькошвидкісні повітряні цілі.

На цьогорічній виставці «Зброя та безпека» представили модернізовані прилади нічного бачення (ПНБ) і танкові приціли для командира танка й механіка-водія. Завдяки встановленню електронно-оптичного перетворювача (ЕОП) третього покоління значно поліпшилися їхні характеристики. Українські вертольоти також отримають інноваційні системи лазерного наведення.

Як тестують нові лазерні системи

Система лазерного наведення ракети, якою обладнають вертольоти ЗСУ, має вагу всього 4 кг, а точність супроводу цілі складає 25 см. Саме таким пристроєм армійці оснастять модернізований вертоліт Мі-24. Прилади створюють на високотехнологічному обладнання, а готові вироби тестують на стійкість до вібрації, ударів тощо, оскільки системи мають бути стійкими в умовах реального бою, під час транспортування, десантування.

Випробування прилади проходять у спеціальних камерах, де розробники штучно створюють різні кліматичні умови для приладу. Їх перевіряють на вплив високих (+120°) та низьких (-60°) температур, герметичність тощо. Якщо прилад має експлуатуватися на кораблях, його тестують у камері «соляного туману».

Нагадаємо, українсько-польська ракетна система «Маргаритка» може збивати наземні та низькошвидкісні повітряні цілі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: