Реклама

Taxify перезапустила сервіс у Києві та додала послугу із електрокарами

Čytaty latynkoju
Taxify перезапустила сервіс у Києві та додала послугу із електрокарами

Також Taxify запустила у Києві «Зелену категорію» з електромобілями, щоб поліпшити міське середовище та надати альтернативу пасажирам, які дбають про екологію. На часі дізнатися більше про іще один сервіс у Києві.

Які плани у компанії на майбутнє

На честь перезапуску сервісу в Києві компанія пропонує пасажирам знижки до 50%. Після перезапуску в Києві компанія планує подальше розширення своєї діяльності в інших великих містах України. Відзначимо, що компанія залучила $175 млн інвестицій. Лідером серед інвесторів став автомобільний концерн Daimler, до якого входить Mercedes-Benz. Компанія заявила, що буде використовувати інвестиції для подальшого розвитку свого онлайн-сервісу в містах Європи та Африки.

Що відомо про компанію

Taxify провідна європейська маркетингова платформа для замовлення поїздок, яка об’єднує мільйони пасажирів і водіїв по всьому світові, щоб робити поїздки простішими, швидкими та надійними. Бізнес-модель Taxify вигідна як для водіїв, що платять меншу комісію, так і для пасажирів, які менше платять за поїздки. Компанія Taxify була заснована в Естонії в 2013 році Маркусом Віллігом. Це — одна з найбільш швидкозростаючих платформ для замовлення поїздок в Європі й Африці. Інвесторами компанії є Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital і Таавет Хінрікус — співзасновник TransferWise. Послугами користується 10 млн клієнтів у більш ніж 25 країнах світу.

Нагадаємо, що перший запуск сервісу в Києві відбувсяПлатформа поїздок Taxify перезапускається в Києві та вийде у нові міста в 2016 році за договором франчайзингу з естонськими підприємцями. На цей раз компанія запустить проект з власною локальною командою.