Україна опинилася у ТОП-50 інноваційних економік світу

Čytaty latynkoju
Україна опинилася у ТОП-50 інноваційних економік світу

США зайняли восьме місце у рейтингу, північно-східна сусідка України – 12, Китай – 21. Загальний показник України склав 56,77 пункту. На часі дізнатися, як вираховували рейтинг світових економік.

Як формувався рейтинг 

Видання зазначає, що рейтинг формувався з 200 економік, з яких ті, які не надали дані про 6-7 категорій були виключені. Це зменшило список до 84 економік. Bloomberg оприлюднив перші 50 з них. У матеріалі агентства йдеться про те, що поява у будь-якому місці списку топ-50 повинно дати економіці привід для радості. Це може означати поштовх для більш довготермінової перспективи росту. 

Нагадаємо, що за минулий рік Україна підняласяЗа рік Україна піднялася на 16 позицій у світовому рейтингу туристичної мобільності на 16 позицій у світовому рейтингу туристичної мобільності. Паспорт громадянина Німеччини, який кілька років поспіль незмінно залишався найбільш мобільним у світі, в лютому 2018 року потіснили Сінгапур і Японія. Ці 2 азійських країни вийшли на перше місце у рейтингу світової туристичної мобільності. 

За 2 місяці 2018 року Україна додала до списку безвізових країн чотири держав (Руанда, ОАЕ, Ніуе, Теркс і Кайкос). Це дало змогу українським документам перейти на 32-е місце. За рік Україна піднялася на 16 позицій в рейтингу. Це дає змогу говорити про найбільш помітне зростання рівня туристичної мобільності в світі серед усіх держав. Зараз українцям відкритий безвізовий доступ до 118 держав.