fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

За рік Україна піднялася на 16 позицій у світовому рейтингу туристичної мобільності

Za rik Ukraїna pidnjalasja na 16 pozycij u svitovomu rejtyngu turystyčnoї mobiľnosti
Українці станом на лютий 2018 року можуть в’їхати без візи до понад 110 країн світу. Це дало змогу зміцнити показники рейтингу паспортів для нашої країни. У 2017-му вона вперше потрапила до ТОП-50 країн за міжнародним рейтингом мобільності
Ukraїnci stanom na ljutyj 2018 roku možuť v’їhaty bez vizy do ponad 110 kraїn svitu. Ce dalo zmogu zmicnyty pokaznyky rejtyngu pasportiv dlja našoї kraїny. U 2017-mu vona vperše potrapyla do TOP-50 kraїn za mižnarodnym rejtyngom mobiľnosti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Паспорт громадянина Німеччини, який кілька років поспіль незмінно залишався найбільш мобільним у світі, в лютому 2018 року потіснили Сінгапур і Японія. Ці 2 азійських країни вийшли на перше місце у рейтингу світової туристичної мобільності. На часі дізнатися, яке місце в загальому рейтингу паспортів посідає Україна. Які показники має Україна у цьому переліку. У 2 країн-лідерок зафіксовано рекордний показник мобільності. Їхні громадяни мають безвізовий доступ до 180 країн світу. Натомість колишня лідерка, Німеччина, опустилася на 2-е місце, хоча і поліпшила свої показники за минулий рік. Громадяни Німеччини можуть відвідувати без віз 179 країн світу (177 на початку січня 2018 року). Третє місце розділили Данія, Італія, Іспанія, Фінляндія, Франція, Швеція та Південна Корея — такі дані наводить Henley&Partners. За 2 місяці 2018 року Україна додала до списку безвізових країн чотири держав (Руанда, ОАЕ, Ніуе, Теркс і Кайкос). Це дало змогу українськи документам перейти на 32-е місце. За рік Україна піднялася на 16 позицій в рейтингу. Це дає змогу говорити про найбільш помітне зростання рівня туристичної мобільності в світі серед усіх країн. Зараз українцям відкритий безвізовий доступ до 118 країн. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що український паспорт різко піднявся у світовому рейтингу після запровадження безвізового режиму із країнами Європейського Союзу для власників біометричних паспортів.
Реклама 👇 Замовити

Паспорт громадянина Німеччини, який кілька років поспіль незмінно залишався найбільш мобільним у світі, в лютому 2018 року потіснили Сінгапур і Японія. Ці 2 азійських країни вийшли на перше місце у рейтингу світової туристичної мобільності. На часі дізнатися, яке місце в загальому рейтингу паспортів посідає Україна.

Які показники має Україна у цьому переліку

У 2 країн-лідерок зафіксовано рекордний показник мобільності. Їхні громадяни мають безвізовий доступ до 180 країн світу. Натомість колишня лідерка, Німеччина, опустилася на 2-е місце, хоча і поліпшила свої показники за минулий рік. Громадяни Німеччини можуть відвідувати без віз 179 країн світу (177 на початку січня 2018 року). Третє місце розділили Данія, Італія, Іспанія, Фінляндія, Франція, Швеція та Південна Корея — такі дані наводить Henley&Partners.

За 2 місяці 2018 року Україна додала до списку безвізових країн чотири держав (Руанда, ОАЕ, Ніуе, Теркс і Кайкос). Це дало змогу українськи документам перейти на 32-е місце. За рік Україна піднялася на 16 позицій в рейтингу. Це дає змогу говорити про найбільш помітне зростання рівня туристичної мобільності в світі серед усіх країн. Зараз українцям відкритий безвізовий доступ до 118 країн.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що український паспорт різко піднявсяЗа рік Україна піднялася на 16 позицій у світовому рейтингу туристичної мобільності 1«Безвіз» підписано — із 11 червня український паспорт додасть 40 позицій у GPP Rank у світовому рейтингу після запровадження безвізового режиму із країнами Європейського Союзу для власників біометричних паспортів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: