Компанія Kadorr Group інвестує в український агросектор $400 млн

Čytaty latynkoju
Компанія Kadorr Group інвестує в український агросектор $400 млн

Як вказано в повідомленні, компанія Kadorr Group планує здійснювати експорт сировини, а також вже готової переробленої сільгосп продукції в країни арабського світу. Реалізація проекту запланована на найближчі 3-4 роки.

Яку сировину планують експортувати

Інвестиційно-будівельна компанія Kadorr Group заснована одеським бізнесменом сирійського походження Аднаном Ківаном.  У портфелі групи — більше 40 житлових комплексів, торговельні та бізнес-центри, а також котеджні містечка в Одесі. Крім того, компанія будує ЖК в Києві.

Проте  діяльність компанії поширилася і на аграрний сектор. Як повідомляє прес-служба Kadorr Group, планується виробництво готової продукції, в основному — це борошно та комбікорм. Виробник розраховує вийти на обсяги 12,5 млн тонн на рік, все залежить від тривалості етапу узгодження в різних державних органах.

Наразі інвестор завершує будівництво зернових елеваторів в Дніпропетровській області. Придбані чотири нові ділянки в різних областях, а також ведуться переговори з придбання вже готових елеваторів. Проект розрахований охопити Київську, Одеську, Дніпропетровську, Вінницьку, Кіровоградську, Херсонську і Миколаївську області.

«На стадії узгодження будівництво заводів з переробки сільськогосподарської продукції. Компанія вже зарезервувала всі необхідні кошти і готова безперервно фінансувати реалізацію всього проекту. Засновник компанії має намір інвестувати в розвиток агросфери понад $400 млн», — відзначили в Kadorr Group.

Нагадаємо, дізнатися на скільки зріс український аграрний експорт можна в матеріаліСтало відомо, на скільки зріс український аграрний експорт Na chasi.