fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, на скільки зріс український аграрний експорт

Stalo vidomo, na skiľky zris ukraїnśkyj agrarnyj eksport
За підсумками 2017 року зовнішньоторговельний обіг аграрної та харчової продукції між Україною та країнами Європи збільшився на 30,8%, або $1,9 млрд, та становив $8,1 млрд
Za pidsumkamy 2017 roku zovnišńotorgoveľnyj obig agrarnoї ta harčovoї produkciї miž Ukraїnoju ta kraїnamy Jevropy zbiľšyvsja na 30,8%, abo $1,9 mlrd, ta stanovyv $8,1 mlrd
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Позитивне сальдо у двосторонній торгівлі спричинив український експорт продуктів до країн ЄС на $5,8 млрд. Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева. Що та куди експортуємо. Головними продуктами українського агроекспорту, що постачались до ринку ЄС в 2017 році, є зернові злаки – $1,7 млрд, олія – $1,4 млрд, насіння олійних культур – $1,1 млрд. ТОП-5 торговельних партнерів України в ЄС очолюють Нідерланди з часткою 18%. Далі йдуть: Іспанія – 14,3% Польща – 13,2% Італія – 12% Німеччина – 10,5%. Основними товарами імпорту були тютюн та вироби з нього, шоколад та продукти з какао-бобів, корми для тварин, алкогольна продукція тощо. Нагадаємо, що країни ЄС стали головними отримувачами товарів із Донеччини. Італія, Німеччина, Польща та США є лідерами із експорту товарів у цьому році із Донецької області. Найбільше товарів відправили у Італію – 24%. У інші країни Європейського Союзу – 36%.
Реклама 👇 Замовити

Позитивне сальдо у двосторонній торгівлі спричинив український експорт продуктів до країн ЄС на $5,8 млрд. Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

Що та куди експортуємо

Головними продуктами українського агроекспорту, що постачались до ринку ЄС в 2017 році, є зернові злаки – $1,7 млрд, олія – $1,4 млрд, насіння олійних культур – $1,1 млрд. ТОП-5 торговельних партнерів України в ЄС очолюють Нідерланди з часткою 18%. Далі йдуть:

  • Іспанія – 14,3%
  • Польща – 13,2%
  • Італія – 12%
  • Німеччина – 10,5%.

Основними товарами імпорту були тютюн та вироби з нього, шоколад та продукти з какао-бобів, корми для тварин, алкогольна продукція тощо.

Нагадаємо, що країни ЄС стали головнимиСтало відомо, на скільки зріс український аграрний експорт 1ЄС став головним отримувачем товарів на експорт із Донеччини отримувачами товарів із Донеччини. Італія, Німеччина, Польща та США є лідерами із експорту товарів у цьому році із Донецької області. Найбільше товарів відправили у Італію – 24%. У інші країни Європейського Союзу – 36%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: