Українська настільна гра зібрала $110 тис на Kickstarter

Čytaty latynkoju
Українська настільна гра зібрала $110 тис на Kickstarter

Українці розробили гру Legends of Signum. Це — настільна гра-стратегія. Гравці мають керувати загонами своєї армії на чолі з окремими героями. Все відбувається в межах мапи завбільшки 60×60 см. Окрім бойових дій, слід також розбудовувати міста, наймати інших персонажів та застосовувати магію і тактичні зміни, щоби виграти.

Які особливості має нова гра

Команда розробників обіцяє унікальність кожної партії. Також підкреслюють, що в цю гру зможуть з легкіцстю грати навіть початківці, які не мають надто великого досвіду у настільних стратегіях. Перші набори для гри почнуть відправляти у листопаді 2018 року.

В залежності від обраної комплектації за 1 набір потрібно було зробити внесок від $70 до $699. Різниця в цінах визначається кількістю фігурок, карток та інших складових гри. Доставлення пакунку в будь-яку точку світу потребуватиме окремої оплати у розмірі від $25 до $40.

За розробкою стоїть харківська компанія SignumGame. Гра Legends of Signum: Battle for Vallor за час кампанії на платформі колективного фінансування зібрала понад $110 тис.

Раніше ми публікували€5 тис для настільних ігор — історія українського стартапу BGTopia коротку розмову із засновницею українського стартапу, який доставляє настільні ігри за передплатою у щомісячному режимі.