Український агрохолдинг інвестує $2 млрд у запуск власного підприємства у Єгипті

Čytaty latynkoju
Український агрохолдинг інвестує $2 млрд у запуск власного підприємства у Єгипті

Домовленості щодо співпраці у сфері агропромисловості та харчової індустрії були досягнені ще наприкінці 2017 року. Як проінформував агрохолдинг, зараз триває інтенсивний обмін необхідною інформацією між організаційною радою, створеною при Міністерстві постачання та торгівлі Єгипту, та робочою групою з боку компанії «НІБУЛОН» щодо можливості інвестицій у єгипетську економіку.

Що надалі планує агрохолдинг

У найближчих планах компанії — здійснення додаткових візитів фахівців компанії до Єгипту для прийняття остаточного рішення щодо реалізації інвестиційного проекту, який буде включати модернізацію наявних елеваторів Єгипту, будівництво нових, а також зведення флоту на суднобудівних заводах країни для перевезення зерна річкою Ніл та її рукавами.

«Це — довгострокова інвестиційна програма, яка передбачає загальний обсяг інвестицій до $2 млрд і розрахована на 7-10 років, – зазначає генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський. – Першим етапом цього проекту на 2018-2019 роки є інвестування до $200 млн. Реалізація програми передбачає також відкриття підприємства компанії «НІБУЛОН», яке буде працювати на території Єгипту і в рамках єгипетського законодавства». За словами очільника компанії, цими планами менеджмент вже поділився зі стратегічними фінансовими партнерами компанії: ЄБРР, ЄІБ, МФК, а також місцевими фінансовими інститутами.

Що стосується українського ринку, тут триватиме спорудження 2 перевантажувальних терміналів у Запорізькій та Дніпропетровській областях. Крім того, збільшуються потужності перевантажувального термінала компанії у Полтавській області та буде реалізовано програму щодо вантажного флоту і судоремонтного заводу у Миколаєві.

Раніше ми інформували«Нібулон» запустить онлайн-продаж квитків про запуск онлайн-продажу квитків на річковий транспорт цієї компанії на Півдні України.