Реклама

Українець створив надміцні корпуси для дронів і хоче підкорити США

Čytaty latynkoju
Українець створив надміцні корпуси для дронів і хоче підкорити США

Автор декількох розробок для дронів має намір налагодити серійний випуск для американських покупців. Зараз свої розробки він пропонує через власний сайт стартапу Ptax. У розмові із виданням Vector Іпатов підтвердив, що спершу зробив експериментальну модель для себе, коли в нього вийшов з ладу придбаний дрон. Згодом свої перші розробки він представив на українських змаганнях із перегонів на квадрокоптерах.

Чим характерна українська розробка для дронів

Спершу автор розробки спробував співпрацю з українськими підрядниками, але вони встановили надто високі ціни. Тому надалі карбон він почав замовляти у китайських підрядників. У моделюванні конструктор використав навички об’ємного моделювання, дизайну та інженерну освіту. Бета-тестування перших дронів спільно із переможцями попередніх чемпіонатів з перегонів на дронах показали, що рами та самі дрони є надійними. Зараз дронами українського розробника користуються на змаганнях вже поточні переможці.

Однак попри оптимальні параметри та високу міцність, український конструктор продає на батьківщині не так багато своїх рішень для дронів, бо розробок не так вже й багато. Основною метою вважає американський ринок. Зараз прагне налагодити контакти із американським споживачем — для цього вирушив до низки міст у Штатах.

Дрони

Варіанти корпусів. Фото — Vector

Раніше ми розповідалиСтворено безпілотник, здатний добу перебувати в повітрі про український безпілотник, що здатен перебувати у повітрі близько доби.