fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Створено безпілотник, здатний добу перебувати в повітрі

Stvoreno bezpilotnyk, zdatnyj dobu perebuvaty v povitri
Команда українських розробників Space Cossacks підготувала власний проект нестандартного безпілотника для конкурсу Act In Space Європейської Космічної Агенції
Komanda ukraїnśkyh rozrobnykiv Space Cossacks pidgotuvala vlasnyj proekt nestandartnogo bezpilotnyka dlja konkursu Act In Space Jevropejśkoї Kosmičnoї Agenciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розробка є гібридною платформою, що не потребує пілота. У апараті поєднано характеристики квадрокоптера й аеростата. За твердженням розробників, таке поєднання має забезпечувати тривалу і стабільну відео- фотозйомку з повітря. На часі дізнатися більше про новий український безпілотник. Як працює витривалий український безпілотник. Тривалий політ на висоті забезпечує балон, заповнений гелієм або воднем. Змінюючи обсяг балона, можна керувати підйомом апарату. Також безпілотником керує оператор за допомогою пульту управління та програмного забезпечення, підключеного до механічної частини апарату. Автори розробки наголошують на декількох ключових характеристиках свого дітища: політ без підзарядки може тривати до 24 годин; висота польоту складає до 5 км; можлива робота в автономному режимі; розробка має здатність збільшувати підйомну силу; апарат простий у монтуванні та транспортуванні; у випадку несправності, апарат повільно опуститься на землю, без різкого падіння з висоти; безшумність експлуатації. Відомостей щодо появи серійних зразків цієї розробки та можливу вартість наразі немає. Нагадаємо, раніше ми інформували про презентацію безпілотника-камікадзе на профільній виставці у ОАЕ.
Реклама 👇 Замовити

Розробка є гібридною платформою, що не потребує пілота. У апараті поєднано характеристики квадрокоптера й аеростата. За твердженням розробників, таке поєднання має забезпечувати тривалу і стабільну відео- фотозйомку з повітря. На часі дізнатися більше про новий український безпілотник.

Як працює витривалий український безпілотник

Тривалий політ на висоті забезпечує балон, заповнений гелієм або воднем. Змінюючи обсяг балона, можна керувати підйомом апарату. Також безпілотником керує оператор за допомогою пульту управління та програмного забезпечення, підключеного до механічної частини апарату.

Автори розробки наголошують на декількох ключових характеристиках свого «дітища»:

  • політ без підзарядки може тривати до 24 годин;
  • висота польоту складає до 5 км;
  • можлива робота в автономному режимі;
  • розробка має здатність збільшувати підйомну силу;
  • апарат простий у монтуванні та транспортуванні;
  • у випадку несправності, апарат повільно опуститься на землю, без різкого падіння з висоти;
  • безшумність експлуатації.

Відомостей щодо появи серійних зразків цієї розробки та можливу вартість наразі немає.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиСтворено безпілотник, здатний добу перебувати в повітрі 1Україна представила безпілотник-«камікадзе» на виставці в ОАЕ про презентацію безпілотника-камікадзе на профільній виставці у ОАЕ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: