Для українських пасажирів запускають потяг Перемишль-Берлін

Čytaty latynkoju
Для українських пасажирів запускають потяг Перемишль-Берлін

Потяг із Перемишля до Берліна планують запустити вже цього року. На часі дізнатися, як курсуватиме новий потяг та які іще амбітні плани для нашої держави є у польської залізниці.

Який маршрут нового потягу 

Потяг «Метрополь» вирушатиме з Перемишля, зупинятиметься у Зеленій Гурі та Вроцлаві. Після цього він рушатиме до Німеччини.

Як розповів керівник PKP «Інтерсіті» Марек Хранюк, сполучення з Україною виявились дуже популярними. Зокрема, й потяги з Києва до Перемишля залучають все більше пасажирів. Відтак, запускати іще один потяг для потреб українців є вигідно та прибутково.

Відзначимо, що українська та польська залізниця планують відновити занедбану колію на українсько-польському кордоні поблизу Перемишля та Нижанкович. Нова колія має стати найкоротшим шляхом поляків до Карпат.

Уже в лютому 2018 року міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик повідомив, що польський уряд готовий виділити 40 млн злотих для реконструкції залізничної гілки «Перемишль-Мальховіце», що примикає до Нижанковичів.

Нагадаємо, що станом на січень 2018 року більше 300 тис туристів скористалися300+ тис туристів скористалися українсько-польським «Інтерсіті+» українсько-польським «Інтерсіті+». За словами польських прикордонників, загалом протягом минулого року пункти пропуску України та польського Прикарпаття перетнули 13,1 млн осіб. Цей показник становить на 7,3% більше, ніж у 2016 році. Йдеться як про рух туристів, так і прикордонного населення обох країн. Саме розвиток пасажирського залізничного з’єднання між Україною та Польщею є перспективним та має значний потенціал. Ставка на нього важлива, бо саме такий формат транспортного сполучення не потребує значних фінансових затрат для подальшого розвитку та удосконалення.