Український наплічник зібрав $30 тис на платформі Kickstarter

Čytaty latynkoju
Український наплічник зібрав $30 тис на платформі Kickstarter

Pleatpack команда авторів називає найбільш функціональним наплічником для міста та ґаджетів. Основна його особливість полягає у наявності спеціальної системи регулювання об’єму та ширини. Завдяки цьому рюкзак можна збільшити до 450% від оригінального об’єму. І це все — одним простим рухом. на часі дізнатися більше про українську розробку, котра сподобалася користувачам Kickstarter протягом цього місяця.

Що варто знати про нову українську розробку на Kickstarter

Сучасна людина потребує просто сумки для ноутбуків, щоб йти на роботу або на прогулянку. Але що, якщо вам потрібно носити набагато більше речей? Саме тоді модульні рюкзаки стануть в нагоді, кажуть автори розробки. За допомогою системи ременів та пряжок можна швидко відрегулювати об’єм наплічника. Загальна місткість рюкзака складає понад 20 л — і його об’єм завширшки змінюється за тим же принципом, як розтягується акордеон. Так 6-літровий рюкзак можна перетворити на 20-літровий усього одним рухом. Відсік для ноутбука у ньому є захищеним від вологи та достатньо просторим, аби також зберігати зарядні пристрої, кабелі та адаптери.

Український рюкзак зібрав $30 тис на платформі Kickstarter

Підтримати проект можна на сторінці Kickstarter — для цього у всіх охочих є ще майже місяць.

Нагадаємо, раніше у 2017 році ми розповідали про успішні українські проектиУкраїнські проекти I півріччя 2017-го на Kickstarter — успіхи та невдачі на Kickstarter, що здійснили прорив та зібрали чималі суми від інших користувачів.