H&M встановили інтерактивні дзеркала, які розпізнають людей

Čytaty latynkoju
H&M встановили інтерактивні дзеркала, які розпізнають людей

Коли хтось з відвідувачів магазину довго дивиться на інтерактивне дзеркало, воно активується. І пропонує користувачам знижки за допомогою QR-кодів і дає поради щодо вибору одягу.

Як працює інтерактивне дзеркало

Зупинившись перед дзеркалом вже через кілька секунд запускається голосовий помічник. Функція Selfie дозволяє перетворити фотографію в обкладинку журналу H&M, а завантаживши її на свій смартфон, надається промокод на знижку 20% при наступній покупці. Опція Fashion Inspiration надає поради щодо підбору гардероба, на основі поточних трендів і індивідуальних переваг.

Пристрої допомагають клієнтам магазинів приймати рішень про покупку, які ґрунтуються на виборі стилю і ціни, при цьому покупці все частіше очікують від цифрових помічників виконання завдань, як повернення грошей і товару.

Варто відзначити, що інтерактивні дзеркала, встановлені не в примірочних кімнатах, а в торговому залі. Інтерактивне обладнання розроблено компаніями Microsoft і Стокгольмський агентствами Ombori, дизайнерською фірмою UX і компанією Digital Arts, що працює в сфері digital signage.

Згідно з новим дослідженням Ericsson Consumer і IndustryLab, попит на таких цифрових помічників буде тільки зростати.

Поки голосове дзеркало запрацювало в тестовому режимі тільки у флагманському магазині на Times Square в Нью-Йорку. Коли ця новинка буде запущена в Європі, в компанії не повідомляється.

Раніше ми повідомлялиH&M розробляє голосового помічника для дизайну інтер’єрів про те, що шведський ритейлер H&M розробляє першого голосового помічника для дизайну інтер’єрів. анонсували, що голосовий додаток H&M Home Stylist буде працювати на базі Google Assistant і пропонувати персоналізовані пропозиції по прикрасі інтер’єру будинку.