У Запоріжжі презентували «розумний» відеореєстратор для делегацій

Čytaty latynkoju
У Запоріжжі презентували «розумний» відеореєстратор для делегацій

Додаток має назву SMART ASSISTANT. Він розроблений у компанії «Інфоком ЛТД» і може використовуватися як доповнення до Skype. Уже найближчим часом співробітників «Інфоком ЛТД» планують оснастити портативними відеореєстраторами для збору вихідних даних у замовника. Аналогічно до камер у поліцейських, такі реєстратори працюють на базі смартфона, який кріпиться на одяг і дозволяє фіксувати на відео все, що відбувається навколо. На часі дізнатися більше про цю розробку.

Що вміє такий відеореєстратор

За словами розробників, за допомогою програми можна автоматично телефонувати до фахівця, працювати в режимі запису, включати відео і гучний зв’язок при необхідності для спілкування безпосередньо з замовником через інтернет. Також можливе спілкування з співробітником компанії за допомогою навушників та Bluetooth-підключення.

За словами інженерів «Інфоком ЛТД», використання цієї розробки може зменшити необхідність особистої присутності висококваліфікованого персоналу на об’єкті замовника, а значить, зберегти його час за рахунок організації централізованого управління.

Як використовувати додаток

Основною вимогою для телеконференції з офісом компанії є наявність включеного і зарядженого смартфона, прикріпленого на грудях співробітника у відрядженні, з обов’язковим покриттям 3G або 4G. Всі отримані дані зберігаються в архіві автоматично. Ідентифікувати їх допомагають вбудовані мітки часу і геопозіціі, а захист забезпечує цифровий підпис.

У Запоріжжі презентували «розумний» відеореєстратор для делегацій

Раніше ми повідомлялиДо 8 ґаджетів одночасно — українсько-польська розробка бездротової зарядки про розробку, котра дає змогу заряджати до 8 різних ґаджетів. Процес підзаряджання відбувається на відстані.