fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

До 8 ґаджетів одночасно — українсько-польська розробка бездротової зарядки

Do 8 ğadžetiv odnočasno — ukraїnśko-poľśka rozrobka bezdrotovoї zarjadky
На конференції GISEC, IOTX & AI в Об'єднаних Арабських Еміратах українсько-польська компанія Technovator XE провела демонстрацію нової бездротової системи зарядки на відстані
Na konferenciї GISEC, IOTX & AI v Ob'jednanyh Arabśkyh Emiratah ukraїnśko-poľśka kompanija Technovator XE provela demonstraciju novoї bezdrotovoї systemy zarjadky na vidstani
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За інформацією 5 каналу, штаб-квартира та виробничі потужності амбіційного стартапу розташована у Польщі, а от центр досліджень і розробки знаходиться в Україні. На часі дізнатися, як працює новітня розробка. Як працює розробка стартапу. За словами представників компанії, необхідно підєднати базу до розетки. Далі слід вдягнути чохол XE на смартфон на встановити на нього додаток XE з Google Plаy. Після цього телефон можна підзаряджати на відстані до 5,2 м від зарядної станції, не використовуючи при цьому дротів. Зарядна станція автоматично має розпочати заряджати пристрій (наприклад, смартфон), як тільки зможе знайти приймач (тобто чохол XE) в межах свого діапазону. Передавач передає електромагнітні хвилі на приймач. Вже через інтелектуальний модуль управління антена заряджає акумулятори. Зарядна станція може працювати з телефонами та планшетами, котрі підтримують технології Bluetooth, LoRa, Z WARE, ZigBee. Станція може виявити підключені до неї пристрої, проаналізувати стан їхніх акумулаторів та рівень потужності, котрий потрібен для повного підзаряджання. Одночасно від 1 станції можна підзарядити до 8 ґаджетів. Мобільний застосунок дає змогу визначити рівень швидкості зарядки смартфонів та пріоритетність.На конференції GISEC, IOTX & AI в Обєднаних Арабських Еміратах українсько-польська компанія Technovator XE провела демонстрацію нової бездротової системи зарядки у робочому стані. Нагадаємо, раніше ми розповідали про ґаджет для спокійного сну від компанії Philips.
Реклама 👇 Замовити

За інформацією «5 каналу», штаб-квартира та виробничі потужності амбіційного стартапу розташована у Польщі, а от центр досліджень і розробки знаходиться в Україні. На часі дізнатися, як працює новітня розробка.

Як працює розробка стартапу

За словами представників компанії, необхідно під’єднати базу до розетки. Далі слід вдягнути чохол XE на смартфон на встановити на нього додаток XE з Google Plаy. Після цього телефон можна підзаряджати на відстані до 5,2 м від зарядної станції, не використовуючи при цьому дротів. Зарядна станція автоматично має розпочати заряджати пристрій (наприклад, смартфон), як тільки зможе знайти приймач (тобто чохол XE) в межах свого діапазону. Передавач передає електромагнітні хвилі на приймач. Вже через інтелектуальний модуль управління антена заряджає акумулятори.

Зарядна станція може працювати з телефонами та планшетами, котрі підтримують технології Bluetooth, LoRa, Z WARE, ZigBee. Станція може виявити підключені до неї пристрої, проаналізувати стан їхніх акумулаторів та рівень потужності, котрий потрібен для повного підзаряджання. Одночасно від 1 станції можна підзарядити до 8 ґаджетів. Мобільний застосунок дає змогу визначити рівень швидкості зарядки смартфонів та пріоритетність.На конференції GISEC, IOTX & AI в Об’єднаних Арабських Еміратах українсько-польська компанія Technovator XE провела демонстрацію нової бездротової системи зарядки у робочому стані.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиДо 8 ґаджетів одночасно — українсько-польська розробка бездротової зарядки 1Philips презентувала ґаджет для спокійного сну про ґаджет для спокійного сну від компанії Philips.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: