Керівник патрульної поліції Києва розповів про технології в роботі

Čytaty latynkoju
Керівник патрульної поліції Києва розповів про технології в роботі

За словами Юрія Зозулі, нещодавно київські патрульні почали співпрацю із навігатором WazeНацполіція у Києві вноситиме до Waze дані про ситуацію на дорогах. Співробітники Національної патрульної поліції у столиці України мають рівень адміністраторів у цій системі. Відтак вони можуть виставляти на карті перекриття, реагувати на повідомлення користувачів. Саме у такий спосіб патрульні збирають інформацію про ями на дорогах з карти навігатора. Працівники відділу безпеки дорожнього руху опрацьовують такі повідомлення та надають приписи на проведення ремонтних робіт дорожнім службам.

Які ще технології прагне використовувати патрульна поліція Києва

Waze найчастіше використовують, коли утворюються затори чи відбуваються ДТП. У таких випадках патрульні виставляють на карті перекриття – і навігатор автоматично будує шлях із урахуванням цієї перешкоди. Також Юрій Зозуля зазначив: «Ми плануємо запуск ще деяких сервісів, проте ділитись планами я поки не готовий, адже ці проекти знаходяться на стадії обговорення».

Очільник патрульної поліції Києва також зауважив, що відомство отримувало пропозиції запуску сервісів інформування поліції про порушників, які паркуються всупереч знакам чи розмітці. Проте нині відсутні законодавчі можливості для притягнення до відповідальності лише на основі фото. Із вересня 2018-го має набути чинності закон про фотофіксацію. Проте поки що немає розуміння, якими будуть вимоги до камер та порядку фіксування порушень і стягнення штрафів, зазначив Юрій Зозуля.

Нагадаємо, раніше ми розповідалиНацполіція та Lifecell тепер спільно розслідуватимуть кіберзлочини вам про те, що Національна поліція та один із українських мобільних операторів тепер спільно боротимуться із кіберзлочинністю.