fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Нацполіція у Києві вноситиме до Waze дані про ситуацію на дорогах

Nacpolicija u Kyjevi vnosytyme do Waze dani pro sytuaciju na dorogah
Waze — найпоширеніший навігаційний застосунок, що підтримується на громадських засадах. Він дає змогу спільноті водіїв ділитися актуальною інформацією про ситуацію на дорогах. Із січня 2018 року ним також користуватимуться представники Національної поліції в українській столиці
Waze — najpošyrenišyj navigacijnyj zastosunok, ščo pidtrymujeťsja na gromadśkyh zasadah. Vin daje zmogu spiľnoti vodiїv dilytysja aktuaľnoju informacijeju pro sytuaciju na dorogah. Iz sičnja 2018 roku nym takož korystuvatymuťsja predstavnyky Nacionaľnoї policiї v ukraїnśkij stolyci
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров повідомив, що в рамках ініціативи Kyiv Smart City Київська міська державна адміністрація спільно з Управлінням патрульної поліції в місті Києві та навігаційним сервісом Waze розпочали глобальну партнерську програму для ефективного управління міським трафіком, поліпшення комфорту та безпеки на дорогах столиці. Як використовуватимуть можливості Waze. Із кінця грудня 2017 року розпочався взаємний обмін інформацією для оптимізації дорожньої ситуації в місті, актуалізації змін у схемі руху з метою ефективного реагування служб на різні проблеми. Карту перекриттів та проблем на дорогах у Києві оновлюватимуть безпосередньо працівники Патрульної поліції. За словами чиновника, Waze стане потужним навігаційним і соціальним сервісом взаємодопомоги і забезпечення безпеки на дорогах. Це має також дати позитивний ефект на київських дорогах завдяки оптимізації трафіку і актуальних місць перекриття, поліпшенню взаємодопомоги водіїв при аваріях, стихіях, негоді, викраденнях. Київські водії вже зараз можуть скористатися додатком. Сервіс допомагає із такими питаннями: Побудова оптимальних маршрутів з урахуванням ремонтів, пробок, перекриттів, ДТП, повідомлень про небезпеку на дорозі, ями, обмерзання, замети. Відображення переміщення техніки служб, в тому числі і снігоприбиральних. Спілкування між водіями, взаємодопомога, поради, пересилання маршрутів, перегляду і редагування цін на автопослуги, АЗС, шиномонтаж, СТО, оцінка послуг тощо. Такиж завдяки Waze можливо скеровувати запити про оперативну допомогу від інших водіїв і служб, якщо щось трапилося в дорозі. Нагадаємо, раніше ми розповідали про запуск україномовної версії Waze після запровадження санкцій проти навігаційного сервісу від російських розробників.
Реклама 👇 Замовити

Директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров повідомив, що в рамках ініціативи Kyiv Smart City Київська міська державна адміністрація спільно з Управлінням патрульної поліції в місті Києві та навігаційним сервісом Waze розпочали глобальну партнерську програму для ефективного управління міським трафіком, поліпшення комфорту та безпеки на дорогах столиці.

Як використовуватимуть можливості Waze

Із кінця грудня 2017 року розпочався взаємний обмін інформацією для оптимізації дорожньої ситуації в місті, актуалізації змін у схемі руху з метою ефективного реагування служб на різні проблеми. Карту перекриттів та проблем на дорогах у Києві оновлюватимуть безпосередньо працівники Патрульної поліції.

За словами чиновника, Waze стане потужним навігаційним і соціальним сервісом взаємодопомоги і забезпечення безпеки на дорогах. Це має також дати позитивний ефект на київських дорогах завдяки оптимізації трафіку і актуальних місць перекриття, поліпшенню взаємодопомоги водіїв при аваріях, стихіях, негоді, викраденнях. Київські водії вже зараз можуть скористатися додатком. Сервіс допомагає із такими питаннями:

  • Побудова оптимальних маршрутів з урахуванням ремонтів, пробок, перекриттів, ДТП, повідомлень про небезпеку на дорозі, ями, обмерзання, замети.
  • Відображення переміщення техніки служб, в тому числі і снігоприбиральних.
  • Спілкування між водіями, взаємодопомога, поради, пересилання маршрутів, перегляду і редагування цін на автопослуги, АЗС, шиномонтаж, СТО, оцінка послуг тощо.

Такиж завдяки Waze можливо скеровувати запити про оперативну допомогу від інших водіїв і служб, якщо щось трапилося в дорозі.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про запуск україномовної версії WazeНацполіція у Києві вноситиме до Waze дані про ситуацію на дорогах 1Навігатор Waze став доступний українською мовою після запровадження санкцій проти навігаційного сервісу від російських розробників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: