Платформа поїздок Taxify перезапускається в Києві та вийде у нові міста

Čytaty latynkoju
Платформа поїздок Taxify перезапускається в Києві та вийде у нові міста

Раніше платформа вже намагалася працювати на українському ринку. Перший запуск сервісу в Києві відбувся в 2016 році за договором франчайзингу з естонськими підприємцями. На цей раз компанія запустить проект з власною локальною командою. Компанія вже оголосила про пошук співробітників в Києві і опублікувала низку вакансій на офіційній сторінці у Facebook.

Які ціни на поїздки будуть в Києві 

З нагоди перезапуску в Києві Taxify пропонує 50% знижку для пасажирів. У цілому тарифи в Києві такі:

  • 12,5 грн посадка;
  • 2,25 грн за 1 км;
  • 0,58 грн за хв.

Мінімальний тариф – від 20 грн.

Компанія залучила $175 млн інвестицій. Головним інвестором став автомобільний концерн Daimler, в який входить Mercedes-Benz. Інвестиції планують направити на подальший розвиток онлайн-сервісу в містах Європи та Африки. Україну в компанії назвали одним з ключових ринків для розширення.

Taxify позиціонується як маркетингова платформа для замовлення поїздок. Компанія заснована в Естонії в 2013 році Маркусом Віллігом, коли йому було 19 років. Маркус позичив у батьків гроші, відкладені на навчання в коледжі, і створив першу версію платформи, а також привернув перших водіїв. Сьогодні Taxify – одна з найбільш швидко зростаючих платформ для замовлення поїздок в Європі і Африці.

Нагадаємо, що під брендом Veterano запускаєтьсяПід брендом Veterano запускається онлайн-платформа таксі онлайн-платформа таксі. Серед особливостей нової служби таксі будуть наступні фільтри:

  • Таксі для курців / некурців;
  • Наявність / відсутність дитячого крісла;
  • Перевезення тварин.

Всі ці фільтри можна буде вибрати в додатку при замовленні машини. Від цього частково залежатиме і ціна поїздки. Наприклад, якщо ви подорожуєте з домашньою твариною, вам доведеться заплатити більше, проте водій не має права відмовити вам в поїздці, навіть якщо у вас хаскі. Працювати в новій платформі таксі зможуть не тільки ветерани АТО, а й звичайні водії.