Renault інвестує понад €1 млрд у виробництво електромобілів

Čytaty latynkoju
Renault інвестує понад €1 млрд у виробництво електромобілів

Група Renault-Nissan вже зараз є найбільшим світовим виробником електромобілів. У компанії хочуть зробити Францію «центром передових технологій для електромобілів» у рамках альянсу з Nissan.

Що вироблятимуть Renault 

Renault вироблятиме модель електромобіля Zoe на підприємстві у Флені й нову модель електромобіля Kangoo на заводі в Мобьожі. Крім того, компанія планує почати виробництво електромобілів на підприємстві в Дуе і збільшити їхній випуск утричі на заводі в Клеоні. У компанії переконані, що збільшення інвестицій у виробництво електромобілів підвищить конкурентоспроможність і привабливість французьких підприємств. 

Відзначимо, що компанія Tesla відкрилаTesla відкрила 10 тис зарядних станцій у світі для електрокарів 10 тис зарядних станцій у світі для електромобілів. Компанія випустила нову карту свого запланованого розширення на решту цього року та наступний рік. Найближчим часом Маск планує представити нове покоління швидкісних зарядних станцій Supercharger V3. Кінцева мета компанії – щоб власники Tesla могли подорожувати практично в будь-якій точці Землі.

Нагадаємо, що компанія Mitsubishi розпочала встановлюватиMitsubishi почала встановлювати зарядні станції в Україні зарядні станції в Україні. Перед виходом на ринок моделі Outlander PHEV в Україні компанія внесла свій вклад в розвиток зарядної інфраструктури, щоб зробити повсякденне використання своїх автомобілів зручним і екологічним. Зарядні станції швидкої зарядки ABB виробництва Нідерландів будуть включати в себе дистанційний моніторинг процесу зарядки, а також виявлення та усунення несправностей.