fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Tesla відкрила 10 тис зарядних станцій у світі для електрокарів

Tesla vidkryla 10 tys zarjadnyh stancij u sviti dlja elektrokariv
Компанія Tesla офіційно відкрила 10 тис зарядних станцій для електромобілів Superchargers по всьому світу. Такої кількості зарядок було досягнуто із запізненням на 5 місяців, однак компанія планує розширювати мережу ще швидше
Kompanija Tesla oficijno vidkryla 10 tys zarjadnyh stancij dlja elektromobiliv Superchargers po vśomu svitu. Takoї kiľkosti zarjadok bulo dosjagnuto iz zapiznennjam na 5 misjaciv, odnak kompanija planuje rozšyrjuvaty merežu šče švydše
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Днями Тесла відкрила нову станцію (вона стала 10-тисячною) з 20 зарядками в Бельвілі, Онтаріо, яка зробить комфортнішими подорожі між Торонто та Монреалем. За словами Ілона Маска, компанія має ще тисячі зарядних станцій у будівельній чи дозвільній фазах. Які плани на майбутнє. Компанія випустила нову карту свого запланованого розширення на решту цього року та наступний рік. Найближчим часом Маск планує представити нове покоління швидкісних зарядних станцій Supercharger V3. Кінцева мета компанії – щоб власники Tesla могли подорожувати практично в будь-якій точці Землі. Відзначимо, що Tesla почала встановлювати на будинках інноваційні дахи. Сонячний дах від Tesla виробляє електроенергію без використання звичайних сонячних панелей. Це – один із ключових пунктів стратегії Tesla щодо створення екологічного способу життя. Покрівля зовні не відрізняється від звичайної, але вона здатна забезпечити увесь дім електроенергією. Проект компанія представила ще у жовтні 2016 року. Черепиця пройшла 6-місячний випробувальний термін. Варто зауважити, що випробовували власну розробку 12 співробітників компанії та засновник Ілон Маск особисто. Нагадаємо, що компанія Mitsubishi розпочала встановлювати зарядні станції в Україні. Перед виходом на ринок моделі Outlander PHEV в Україні компанія внесла свій вклад в розвиток зарядної інфраструктури, щоб зробити повсякденне використання своїх автомобілів зручним і екологічним. Зарядні станції швидкої зарядки ABB виробництва Нідерландів будуть включати в себе дистанційний моніторинг процесу зарядки, а також виявлення та усунення несправностей.
Реклама 👇 Замовити

Днями Тесла відкрила нову станцію (вона стала 10-тисячною) з 20 зарядками в Бельвілі, Онтаріо, яка зробить комфортнішими подорожі між Торонто та Монреалем. За словами Ілона Маска, компанія має ще тисячі зарядних станцій у будівельній чи дозвільній фазах.

Які плани на майбутнє

Компанія випустила нову карту свого запланованого розширення на решту цього року та наступний рік. Найближчим часом Маск планує представити нове покоління швидкісних зарядних станцій Supercharger V3. Кінцева мета компанії – щоб власники Tesla могли подорожувати практично в будь-якій точці Землі.

Tesla відкрила 10 тис зарядних станцій у світі для електрокарів

Відзначимо, що Tesla почала встановлюватиTesla відкрила 10 тис зарядних станцій у світі для електрокарів 1Tesla розпочала встановлювати на будинках інноваційні дахи на будинках інноваційні дахи. Сонячний дах від Tesla виробляє електроенергію без використання звичайних сонячних панелей. Це – один із ключових пунктів стратегії Tesla щодо створення «екологічного способу життя». Покрівля зовні не відрізняється від звичайної, але вона здатна забезпечити увесь дім електроенергією. Проект компанія представила ще у жовтні 2016 року. Черепиця пройшла 6-місячний випробувальний термін. Варто зауважити, що випробовували власну розробку 12 співробітників компанії та засновник Ілон Маск особисто.

Нагадаємо, що компанія Mitsubishi розпочала встановлюватиTesla відкрила 10 тис зарядних станцій у світі для електрокарів 2Mitsubishi почала встановлювати зарядні станції в Україні зарядні станції в Україні. Перед виходом на ринок моделі Outlander PHEV в Україні компанія внесла свій вклад в розвиток зарядної інфраструктури, щоб зробити повсякденне використання своїх автомобілів зручним і екологічним. Зарядні станції швидкої зарядки ABB виробництва Нідерландів будуть включати в себе дистанційний моніторинг процесу зарядки, а також виявлення та усунення несправностей.

Джерело: Еlektrek

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: