Tesla відкрила 10 тис зарядних станцій у світі для електрокарів

Čytaty latynkoju
Tesla відкрила 10 тис зарядних станцій у світі для електрокарів

Днями Тесла відкрила нову станцію (вона стала 10-тисячною) з 20 зарядками в Бельвілі, Онтаріо, яка зробить комфортнішими подорожі між Торонто та Монреалем. За словами Ілона Маска, компанія має ще тисячі зарядних станцій у будівельній чи дозвільній фазах.

Які плани на майбутнє

Компанія випустила нову карту свого запланованого розширення на решту цього року та наступний рік. Найближчим часом Маск планує представити нове покоління швидкісних зарядних станцій Supercharger V3. Кінцева мета компанії – щоб власники Tesla могли подорожувати практично в будь-якій точці Землі.

Tesla відкрила 10 тис зарядних станцій у світі для електрокарів

Відзначимо, що Tesla почала встановлюватиTesla розпочала встановлювати на будинках інноваційні дахи на будинках інноваційні дахи. Сонячний дах від Tesla виробляє електроенергію без використання звичайних сонячних панелей. Це – один із ключових пунктів стратегії Tesla щодо створення «екологічного способу життя». Покрівля зовні не відрізняється від звичайної, але вона здатна забезпечити увесь дім електроенергією. Проект компанія представила ще у жовтні 2016 року. Черепиця пройшла 6-місячний випробувальний термін. Варто зауважити, що випробовували власну розробку 12 співробітників компанії та засновник Ілон Маск особисто.

Нагадаємо, що компанія Mitsubishi розпочала встановлюватиMitsubishi почала встановлювати зарядні станції в Україні зарядні станції в Україні. Перед виходом на ринок моделі Outlander PHEV в Україні компанія внесла свій вклад в розвиток зарядної інфраструктури, щоб зробити повсякденне використання своїх автомобілів зручним і екологічним. Зарядні станції швидкої зарядки ABB виробництва Нідерландів будуть включати в себе дистанційний моніторинг процесу зарядки, а також виявлення та усунення несправностей.