Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Tesla розпочала встановлювати на будинках інноваційні дахи

Tesla rozpočala vstanovljuvaty na budynkah innovacijni dahy

Йдеться про спеціальну черепицю. «Сонячна» покрівля обійдеться покупцям дешевше: $220 за квадратний метр. Виробник дає на неї пожиттєву гарантію, середній термін використання всього інноваційного даху – не менше 30 років  
Jdeťsja pro speciaľnu čerepycju. «Sonjačna» pokrivlja obijdeťsja pokupcjam deševše: $220 za kvadratnyj metr. Vyrobnyk daje na neї požyttjevu garantiju, serednij termin vykorystannja vśogo innovacijnogo dahu – ne menše 30 rokiv  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Tesla офіційно підтвердили, що почали масштабне виробництво сонячної покрівлі. Її установлюють у будинках клієнтів, які внесли депозит у розмірі $1000 у минулому році. Як працює інноваційна черепиця на будинках. Сонячний дах від Tesla виробляє електроенергію без використання звичайних сонячних панелей. Це – один із ключових пунктів стратегії Tesla щодо створення екологічного способу життя. Покрівля зовні не відрізняється від звичайної, але вона здатна забезпечити увесь дім електроенергією. Проект компанія представила ще у жовтні 2016 року. Черепиця пройшла 6-місячний випробувальний термін. Варто зауважити, що випробовували власну розробку 12 співробітників компанії та засновник Ілон Маск особисто. Після вдалого тестування, у травні 2017 року розпочали приймати попередні замовлення від покупців.  У компанії порахували, що встановлення інноваційної черепиці обійдеться споживачам на 10-15% дешевше, ніж дах із сонячними панелями. Нагадаємо, що швейцарські сонячні панелі планують виробляти в Україні. Як пояснив представник швейцарської компанії, технологія передбачає інтеграцію сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана TCR system забезпечує низку переваг. Серед них — забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість виробляти електроенергію з енергії сонця.

У Tesla офіційно підтвердили, що почали масштабне виробництво сонячної покрівлі. Її установлюють у будинках клієнтів, які внесли депозит у розмірі $1000 у минулому році.

Як працює інноваційна черепиця на будинках

Сонячний дах від Tesla виробляє електроенергію без використання звичайних сонячних панелей. Це – один із ключових пунктів стратегії Tesla щодо створення «екологічного способу життя». Покрівля зовні не відрізняється від звичайної, але вона здатна забезпечити увесь дім електроенергією. Проект компанія представила ще у жовтні 2016 року. Черепиця пройшла 6-місячний випробувальний термін. Варто зауважити, що випробовували власну розробку 12 співробітників компанії та засновник Ілон Маск особисто. Після вдалого тестування, у травні 2017 року розпочали приймати попередні замовлення від покупців.  У компанії порахували, що встановлення інноваційної черепиці обійдеться споживачам на 10-15% дешевше, ніж дах із сонячними панелями.

Нагадаємо, що швейцарські сонячні панелі планують виробляти в Україні. Як пояснив представник швейцарської компанії, технологія передбачає інтеграцію сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана TCR system забезпечує низку переваг. Серед них — забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість виробляти електроенергію з енергії сонця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: