fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Tesla розпочала встановлювати на будинках інноваційні дахи

Tesla rozpočala vstanovljuvaty na budynkah innovacijni dahy
Йдеться про спеціальну черепицю. «Сонячна» покрівля обійдеться покупцям дешевше: $220 за квадратний метр. Виробник дає на неї пожиттєву гарантію, середній термін використання всього інноваційного даху – не менше 30 років  
Jdeťsja pro speciaľnu čerepycju. «Sonjačna» pokrivlja obijdeťsja pokupcjam deševše: $220 za kvadratnyj metr. Vyrobnyk daje na neї požyttjevu garantiju, serednij termin vykorystannja vśogo innovacijnogo dahu – ne menše 30 rokiv  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Tesla офіційно підтвердили, що почали масштабне виробництво сонячної покрівлі. Її установлюють у будинках клієнтів, які внесли депозит у розмірі $1000 у минулому році. Як працює інноваційна черепиця на будинках. Сонячний дах від Tesla виробляє електроенергію без використання звичайних сонячних панелей. Це – один із ключових пунктів стратегії Tesla щодо створення екологічного способу життя. Покрівля зовні не відрізняється від звичайної, але вона здатна забезпечити увесь дім електроенергією. Проект компанія представила ще у жовтні 2016 року. Черепиця пройшла 6-місячний випробувальний термін. Варто зауважити, що випробовували власну розробку 12 співробітників компанії та засновник Ілон Маск особисто. Після вдалого тестування, у травні 2017 року розпочали приймати попередні замовлення від покупців.  У компанії порахували, що встановлення інноваційної черепиці обійдеться споживачам на 10-15% дешевше, ніж дах із сонячними панелями. Нагадаємо, що швейцарські сонячні панелі планують виробляти в Україні. Як пояснив представник швейцарської компанії, технологія передбачає інтеграцію сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана TCR system забезпечує низку переваг. Серед них — забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість виробляти електроенергію з енергії сонця.
Реклама 👇 Замовити

У Tesla офіційно підтвердили, що почали масштабне виробництво сонячної покрівлі. Її установлюють у будинках клієнтів, які внесли депозит у розмірі $1000 у минулому році.

Як працює інноваційна черепиця на будинках

Сонячний дах від Tesla виробляє електроенергію без використання звичайних сонячних панелей. Це – один із ключових пунктів стратегії Tesla щодо створення «екологічного способу життя». Покрівля зовні не відрізняється від звичайної, але вона здатна забезпечити увесь дім електроенергією. Проект компанія представила ще у жовтні 2016 року. Черепиця пройшла 6-місячний випробувальний термін. Варто зауважити, що випробовували власну розробку 12 співробітників компанії та засновник Ілон Маск особисто. Після вдалого тестування, у травні 2017 року розпочали приймати попередні замовлення від покупців.  У компанії порахували, що встановлення інноваційної черепиці обійдеться споживачам на 10-15% дешевше, ніж дах із сонячними панелями.

Нагадаємо, що швейцарські сонячні панелі планують вироблятиTesla розпочала встановлювати на будинках інноваційні дахи 1Швейцарські сонячні панелі планують виробляти в Україні в Україні. Як пояснив представник швейцарської компанії, технологія передбачає інтеграцію сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана TCR system забезпечує низку переваг. Серед них — забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість виробляти електроенергію з енергії сонця.

Джерело: Еlectrek

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: